Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz vagy nem az hogy a szép,...

Igaz vagy nem az hogy a szép, jó külselyű embereknek (mindig) jó a társasági életük?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen igaz, viszont kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok (kort és nemet szeretném ha írnátok)


F/18



2016. okt. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz. Amit te jónak látsz, ők szenvedhetnek tőle.

"külsejű"

2016. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Rohadtúl nem:D nekem soha nem volt gondom a társasági beilleszkedésekkel sem azzal, hogy nőt találjak stb. Viszont ettől függetlenül az emberek ugyan olyan g-**ik , és lazán belekeverdhetsz a szép pofikáddal is egy rossz társaságba(velem ilyen már 3 szor is történt) Nőböl még normálisat nem is szagoltam..tiszta idióta volt eddig az összes, de tényleg annyira hogy inkább egyedül maradtam kb évig még társaságba sem mentem, pedig kb az egész város ismer meg bír(fele meg hazudik) 24f
2016. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz. Nem a szépségen múlik. Pl. rengeteg a kövér, alacsony party arc, vagy a nagyszájú ronda nő.


F/30

2016. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Az emberi kapcsolatok nagyrésze az iskolában alakul ki, ott szocializálódunk, tanuljuk az emberekkel való kommunikációt. Te azért nem utdsz jó társasági életet kialakítani mert egy percet nem töltöttél az iskolában (legalábbis az írásodból ez látszik), tehát nem tudtad hol elsajatítani a megfelelő viselkedésformákat.
2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolatban a jó társasággal... inkább csak könnyebben alakítanak ki kapcsolatokat az életben, mint csúnyább, igénytelenebb emberek... a többség szívesebben szocializálódik a vonzóbb emberekkel, sajnos akármennyire tagadjuk, még talán egy állás-interjún is jobb esélyekkel indul 2 ugyanolyan végzettségű ember közül az amelyiknek jobb a megjelenése...
2016. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!