Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nőknek/lányoknak könnyebb?

A nőknek/lányoknak könnyebb?

Figyelt kérdés
Szerintetek is a nőknek könnyebb párt találni?
2016. dec. 10. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb, ha mindegy nekik milyen, csak legyen, de akik olyan párt szeretnének, aki illik hozzájuk, és akár hozzá is mennének, nekik nem egyszerű egyáltalán.
2016. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem nem hanem egyén függő. Van aki könnyen ismerkedik van nem. De nem az ember neme határozza meg hogy melyik csoportba tartozik
2016. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én 1 hónap alatt 3 lányt is találtam, és nem is csajoztam...más fordult a kocka. 24f
2016. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A madarakra szavazok.
2016. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmivel sem könnyebb.


30/N

2016. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mint a férfiaknak. Mellesleg az egyéntől függ.


Képzeld el, volt olyan ismerősöm, aki egy római kirándulása során Rómában találkozott azzal, aki évek óta a párja. Ha akkor nem megy el Rómába, soha nem ismerik meg egymást.


Aztán olyan ismerősöm is van, akinek csak egy kis biztatás kellett, amit véletlenül pont tőlem kapott, hogy kezdeményezni merjen a neki már évek óta tetsző lánynál, mint utólag kiderült, a vonzalom kölcsönös volt, csak egyikük sem mert lépni. Lehet, hogy ha soha nem találkozunk, akkor nem jöttek volna össze (már több éve boldog házasok).

2016. dec. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem és soha nem is lesz. Aki házasságra akar párt találni, annak nagyon nehéz. Aki meg tiniként csak járni akar valakibel, annak sem mindig könnyű, de ott talán könnyebb a lányoknak. Ez sajnos a mai világban főleg a külsőtől függ. Kevés válás nélküli házasság van, de szerencsére még azért vannak.

Összefoglalva nem, nem könnyebb.


26/L

2016. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szexpartnert könnyebb találnunk, de párkapcsolatot nekünk is nehéz.
2016. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kodi16 válasza:
0%
Igen. Ahogy észrevettem egy átlagos, szép lánynak azért sok hódolója van szóval akár válogathat is (persze azért van kivétel) ellentétben a fiúkkal akiknél azért nagyon ritka, hogy egyszerre több nő legyen egy fiúért oda. De minden szerencse meg véletlen kérdése.
2016. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a kerdes hogy mire mert parok kozott is lehet kulombseg.. ahogy a mondas tartja: a ferfi akkor vaszik amikor tud es akkor hazasodik amikor akar mig a no akkor baszik amikor akar es akkor hazasodik amikor tud... tudom kicsit hulye mondas de igaz ha te egy part akarsz magadnak mint eleted szerelmet lehet atmenne rajtad egy oaran mig megtalalod marmint ha no vagy
2017. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!