Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez a szituáció...

Szerintetek ez a szituáció egy introvertált ember számára milyen végkimenetellel végződhet?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos edzés,amire járok. (Én csak pár hónapja) Lesz egy ún karácsonyi buli,ahová az összes csoport tagja meg van hívva (különböző napokon különböző szintű edzések vannak). Ide lehet hozni havert,párt,gyereket stb... Az én csoportomban a "kemény mag",aki viszonylag állandóan szinten jár arra a bizonyos napra,amire én is kb. 4 fő,de nem igazán az én korosztályom ők és nem is tudom h ők jönnek-e egyáltalán erre a bulira.


Eléggé zárkózott ember vagyok,aki viszont nagyon szeretne ebből kitörni. Amúgy,ha csak az edzésre járok lennének nem is lenne "baj",de ha mindenki hozza valakijét,így általában az emberek inkább elvannak és kevésbé nyitottak a mással való beszélgetésre. Én nem viszek magammal senkit,így neccesebb a dolog. Tudom,hogy kockáztatni kell,hogy esélyt adjak arra ,h megvalósuljon amit szeretnék,de így kezdetnek nem is tudom... Aki amúgy is nehezen teremt kapcsolatokat másokkal,annak milyen esélye van rá,hogy jól tudja érezni magát egy olyan bulin,ahol a többiek évek óta ismerik egymást és valakit még hoznak is magukkal ráadásul?



2016. dec. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ujkent semmi mast nem kell tenned, mint erdeklodni, megismerni oket.

Pl: - sziasztok bela vagyok es szeretnelek megismerni titeket.

Vagy pl: - szia lattam hogy milyen jol nyomod a sportot, tudnal par tanacsot adni? Meg, hogy kezdted el? Stb...

2016. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Vigyél engem.
2016. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Elmész, aztán ha nem érzed jól magad, akkor valami kifogással lelépsz. Nem gáz. Próbáld nem túlkomplikálni, attól csak stressznek teszed ki magad. (Mi, introvertáltak hajlamosak vagyunk folyton túlgondolkozni a dolgokat, itt is erről lehet szó.)
2016. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Menj el. Biztosan lesz ott legalább egy ismerős edzésről.

Ha nem tetszik, akkor eljössz.

2016. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Én egy eléggé introvertált emberke vagyok, nem mellesleg elég fura is. Aspergeres vagyok, ami miatt időnként furcsán viselkedem mások számára, így sokáig nem mertem elmenni sehová. Aztán egy doki tanácsolta, hogy ha ilyen van, menjek el, mert ha otthon maradok, akkor bántani fog a kihagyott lehetőség, míg ha elmegyek, még mindig van esély elmenekülni ha nem érzem jól magam. Csak ne tervezzem be előre, mert akkor összekavarodik a napirendem. Így kifejlesztettem az exit rendszert, ami azt jelenti hogy beírom a programot a naptárba és mellé írom, hogy exit. Tehát ha valami nem oké, akkor lelépek, de ez nem jelent változást a programomban, mert oda volt írva az exit, a lehetséges variáció.

A kérdésben vázolthoz hasonló programokon inkább csendben figyelek és legtöbbször odajönnek hozzám az emberek. Ami miatt hazamenekülök, általában a rossz, hangos zene és a zsúfoltság.

2016. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!