Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lenne esélyem párt...

Hogy lenne esélyem párt találni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Mióta elvégeztem a főiskolát (amivel lókárit nem értem el), a társasági életem elég gyatra. Az igaz barátaim távol vannak, ritkán tudunk találkozni. Egy kisvárosban lakom, itt is dolgozok egy "kis" cégnél (igazából országszinten híres, csak kevesen dolgozunk ott), ahol kizárólag férfiakkal vagyok összezárva. Ők a fő társaságom, őket nevezem a mindennapokban barátoknak.

Olyan hobbira, amihez nekem lenne kedvem, ebben a tetű városban nincs lehetőség, amiket egyedül alkotok, arra meg senki nem kíváncsi, még ha legszívesebben világgá is kürtölném... Lehet, hülye vagyok, mert még meg se próbáltam, de egy kicsit félek a véleményektől.

Igazából a környéken sincs lehetőség kimozdulni, rákos gyásznagykunszolnok megye, egészen a székhelyig kell menni normális életért. A kollégák nem velem egyidősek, aki véletlen mégis (2 fő), azok közül az egyik nem társasági lény, a másik meg Miskolcon lakik. Egy-egy hétvégén el szoktunk menni az egyik helyi kocsmába egyik jó kollégámmal, és itt kimerült a szórakozás kategória.

Pedig azt mondják, minden rendben van velem, a stílusom is jó, meg külsőleg is rendben vagyok. Egyetlen hátrányom a 170 centis magasságom, de nyílván nem próbálkozok kosaras lányoknál. Van egy elvárásom kinézetre, nem túl nagy, de más típusú lányokhoz nem is megyek oda. Ez lenne a baj? (Annyi elvárásom van, hogy barna/fekete haj és barna/fekete szemek, valamint ne legyen túlsúlyos.)

Hogy lehetne ezen változtatni? Interneten is próbáltam már, a nők többsége vissza se ír, aki igen, az flegmán, lekezelő stílusban. Pedig nem nyomulok, nem próbálkozok görcsösen, nem vagyok se bunkó, se túl szerény...

25F


2016. dec. 13. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress meg engem, én azonnal passzolnék 2-öt 1 normálisért cserébe.
2016. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tinder
2016. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Hidd el, ha lenne normális, akkor nem is adnám. Adjad azt a kettőt, és veszek fel hitelt, úgy jó? :)
2016. dec. 13. 22:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Tinder, Badoo és társai semmit se érnek. Nem fogok pénzt fizetni társkeresésért. A tinder igaz nem fizetős, de 80%-a kan. Egyelőre maradok hetero.
2016. dec. 13. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogyan szerezz csajt?

1. lépés: Ne legyél ronda!

2016. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add fel a görcsölést és megtalálod! ;) :)
2016. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy görcsölne. Neten keresztül meg szerintem nem érdemes lányokat fölszedni. Menj oda, ahol a lányok vannak. És elegyedj szóba velük. Aki komoly kapcsolatra vágyik, annak nehezebb is szereznie erre alkalmas lányt, de szerintem megéri.
2016. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem görcsöl -de akkor is sokat foglalkoztatja a dolog.
2016. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Unalmas kisvàros, "kis" cèggel? Csak nem szèkesfehèrvàr?
2016. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!