Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van párt találni? Többi lentebb

Figyelt kérdés
Külföldön élek már régóta, nö vagyok, itt stabil egzisztenciám van (kertes családi ház,jó állás, stb.) de az itteni pasikkal alaposan melléfogtam, az exem egyszerüen elhagyott, mikor 8 hónapos terhes voltam. Egyik napról a másikra,meg se indokolta,miért. 3,5 évig éltünk együtt. Most egy kisbabával vagyok otthon gyesen. Mivel egyedülálló Anya vagyok, 1200 font segélyt kapok havonta,pénz az van böven, mindent fizet az itteni önkormányzat.Jövöre megkapom az angol állampolgárságot is. A gyerek már megkapta. Most otthonról kezdtem el egy "férjet" keresni, szeretnék megházasodni és még egy babát, cserébe házasság révén a jövendöbelim megkapná általam az angol állampolgárságot, legális, bejelentett lakhatás + tudok segiteni munkát találni, a fönököm tudná öt is alkalmazni. Én szakácsnö vagyok, egy étteremben dolgoztam 4 évet, elötte a helyi kórházban.Ha a leendö férjem megkapná az állampolgárságot, minden segélyre jogosult lesz, dolgoznia sem kell (ha nem akar). De köteles elfogadni, hogy van egy kisfiam, és akarok még egy babát, és legyen az az otthon ülös tipus, ne csavarogjon. Igazából nincsenek különleges vágyaim, csak ennyi. Mondhatni kissé unalmas és igénytelen vagyok, nem járok szórakozni, baba mellett meg már nem is tudnék. Ezért is lépett le az exem, nem tagadom. Lenne esélyem igy egy új partnert találni, Aki nem akar majd kihasználni? Anyuék is próbálnak segiteni, de nem nagyon van 40 körüli férfi ismerösük.

2016. nov. 13. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először is: mit értesz igénytelenség alatt? Mert akkor azért az sok mindent megmagyaráz..
2016. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kiegészités: az igénytelenség alatt azt értem, én nem szeretek szórakozni járni, partikra, kocsmába, klubokba, én ezt utálom. Otthon vagyok a legboldogabb, a házamban. Az exem meg pont forditva volt...
2016. nov. 13. 21:26
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon adok a külsömre, túlságosan is!!! Annyi ruhám van, egy szobát is megtölt....
2016. nov. 13. 21:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem igénytelen vagy, hanem nem szeretsz társaságba járni :)


Amúgy meg sajnos eléggé nehéz helyzetben vagy. Nem volt gyanús a párod korábban, hogy ilyet tenne veled?? Azért ez durva, hogy csak így lelépett...... biztos hogy a bíróságon úgy megszívatnám gyerektartással hogy csak na...

Érdemben nem tudok a helyzetedhez hozzá szólni, mivel nem vagyok a korosztályod, 22 éves vagyok. Csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon vigyázz magadra, nehogy kihasználjanak ilyen lehetőségekkel!!!! Illetve ne keress ennyire görcsösen férfit, főleg ne úgy állj hozzá hogy te akkor most férjet fogsz magadnak mert így úgy sem fog menni. Max. ha valakinek elmondod ezeket a lehetőségeket, akkor kihasznál. Ezt meg nem teheted meg sem magaddal, sem a gyerekeddel.

Szerintem most inkább a kisbabával foglalkozz, és 1-2-3 év múlva mikor lesz időd kicsit magaddal is foglalkoznod, sportolnod stb.... akkor kéne jobban erre koncentrálnod.

További sok sikert kívánok neked!!! :)

2016. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
juhuuuhj .😂ebben az éhes országban annyi kant kapsz amennyit elbirsz tartani,erre a célra. mèg én is beválalnálak,ha itt nem bírnák megélni.úgyhogy csak bírjad válogatni a pácienseket.persze lehetsz te troll is vagy szervkereskedő.😁
2016. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélyed, csak ezt ne add elő, amit ide leírtál.Maximum annyit, hogy otthonülős férfit keresel.A többi jön magától.És még talán szeretni is fog.

Ha ezt így előadod, lesz rengeteg jelentkező és úgy kihasználnak aztán kidobnak, mint a huzat.Bár, ha ide is így leírod...nagyon leértékeled magad valamilyen szinten.

2016. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok troll vagy szervkereskedö!!! De ahogy az elsö irta, nem szeretek társaságba járni, idegesit a sok idegen ember. Nem tudok velük kommunikálni,pedig tökéletesen beszélek angolul!!! Idegenekkel nem megy. AZ exem is egy véletlen találkozás müve, az ismerösöm haverja, ö mutatott be bennünket egymásnak.
2016. nov. 13. 21:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem pár hónappal előbb írtad ki ezt a kérdést!? :-(
2016. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ételelökészitö szakács, azaz prep chef voltam, egy kis konyhán, ott nem idegesitett a sok ember. A vendégtér a pincérek dolga....a hobbym amúgy az olvasás (most már csak angolul) és a sky tv.....
2016. nov. 13. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:
😅hihetetlen ,ha igaz.egy ilyen troll lapra ,hogy kerültél?
2016. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!