Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek? Lehet így esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
30 éves egyedülálló pasi vagyok.Munkahelyem van viszont még a szüleimmel lakom egy házban.Testvéreim nincsenek a ház nekem fog maradni. A háztartásba fizetek, vagyis fenn tudom tartani magam meg is tudok főzni szóval nem idegen nekem hogy ellássam magam. Szeretnék külön lakásba menni ha kerül komoly barátnőm de amíg nincsen egyedül szerintem nem lenne értelme egy lakást venni vagy albérletet fizetni. Sokak szerint hátrány a nőknél az ha ilyen korban nincs saját lakásod.
2016. aug. 9. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ebben a korban minden nőnél kizáró ok, ha a szüleiddel laksz.
2016. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nőnél kizáró ok, azzal ne is foglalkozzál. Elég felszínesen nézik az életet. Azoknak csak ház, kocsi, magas jövedelem a fontos. Helyzeteket megérteni, elemezni már nem az esetük.
2016. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom. Ez önmagában nem kizáró ok. De fogalmam sincs, hogy milyen ember vagy, az az igazság. Az jobban számít
2016. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Álltalában, ha egy férfi a szüleivel lakik ennyi idősen, azt jelenti, használja a mamahotelt, tehát élvezi, hogy anyuka főz, mos, takarít rá, neki meg nem sok dolga van. Az ilyen pasik később a barátnőjktől is azt várják, lépjenek anyuka helyébe, és az meg kell a francnak, párra van szükségünk, nem egy nagy elkényeztetett gyerekre.


De a te eseted másnak tűnik. Ismerni kellene a személyiséged, hogy ebben tudjak neked érdemben válaszolni, de alapból nem kizáró ok, ha a fentiek nem állnak fenn.

2016. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felveszunk kozos lakashitelt? De atlagosan 40 ev futamidovel adnak egy 40 nm-es lakasra. Addig megutaljuk egymast es , aki ugyesebb , kiturja a masikat a lakasbol es az illeto ujra hazakoltozhet. Meg egy lakashitelt nem vehet fel. De soha nem latja a sajat lakasat es eladni se tudja.


Ez igy megy ma Magyarorszagon.

N

2016. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!