Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted jogosan vagy jogtala...

Szerinted jogosan vagy jogtalanul szólt rám ezért?

Figyelt kérdés

Mentem a buszmegálló fele sietve mert késésben voltam. Az úton jött velem szembe egy ember aki lehajtott fejjel nyomkodta a telefonját természetesen az út közepén. Mivel szűk volt a járda nem tudtam jobban kikerülni és picit neki mentem a telefonozó embernek,erre amikor már kb 5 méterrel elhagytam egy ilyet hallottam: "Jó hogy nem löksz fel!"

Mivel amúgyis siettem nem akartam vele leállni vitatkozni,ezért nem szóltam vissza neki semmit. De azt hozzá kell tennem hogy ő tudomást sem akart venni arról hogy jön vele szembe valaki és megse próbált egy picit sem odébb lépni hogy elférjünk rendesen.


2016. dec. 17. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Ő hibája, és ő is reagálta túl.

Látod, csak egy kis fázis késéssel fogta fel, hogy nekiment valakinek.

Legközelebb, akár gúnyosan, tedd hozzá, hogy "bocsánat". Nem fogja érdekelni őket, de legalább nem haragudhatnak rád.

2016. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Életed legnagyobb problémája legyen ez!
2016. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan szólj vissza, hogy előrefelé is nézzél, ne a telefonodat b***tasd. Az ilyeneket told arrébb vállal nyugodtan.
2016. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ezt annyira felfújni! Nem nagy dolog.

Mondjuk nagyon nincs igaza a telefonos embernek. Menj neki teljes erőből, ha meg visszaszól, fordulj hátra gúnyosan vigyorogva: Elnézést, nem tudtam, hogy pont most rendelte meg ezt a járdát Ebay-en!

2016. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 17. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Mekkora állatok vagytok :D

A telefonos "csak" nem figyelt a környezetére. Állt. Egy helyben.

"Látod, csak egy kis fázis késéssel fogta fel, hogy nekiment valakinek."

Neki ment? Meg se mozdult bzmg :DD

Épp ez volt a baj.

"Mondjuk nagyon nincs igaza a telefonos embernek. Menj neki teljes erőből"

Így van, hátha kiesik a busz alá. Mindkettőtöknek jó napja lesz :D


Komolyan korcs ez a társadalom. Az egyik olyan közönyös, hogy ha a saját anyja borulna fel benne, azt se látná és átlépné, a másik meg majom módon lök, taszít, borít, csak mert 30 cm-t arrébb kell mennie, utána meg megy a szócsata a semmire. Gratulálok! :D

2016. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen "csak nem figyelt"-ek pampognak a legjobban, ha felborítják őket, vagy ha az autó elé lépnek, akkor van csodálkozás.

Nem igaz, nem lehet kibírni, azt a kis időt, amíg oda nem ér, ahova? Muszáj folyamatosan nyomkodni azt a sz@rt, nem lehet ilyen kis időre letenni?

Balesetveszélyes, és bocs, de parasztság is, hogy oda se bagózik, mi van a környezetében.

2016. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez jogos, de ne az legyen már a megoldás, hogy felborítom, mert azzal semmivel sem különb. Nem is nevelő célzat, nem is megoldás.
2016. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy keményet oda kellett volna baszni neki, mivan kisköcsög mi olyan fontos? - kérdéssel
2016. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!