Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A külföldi instagramozók nagy...

A külföldi instagramozók nagy része honnan milliomosak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Valószínű dolgoznak nyílván, de mindegyik annyira fiatal es akkora luxus körülmények között pózolnak hogy hihetetlen! Pl.: zey_zor, Missdollycastro, tammyhembrow, emileehembrow (ők testvérek), doricbiro (ő magyar), emilysears, sstyleev, sarahstage stb.) aki nem ismeri őket nézze meg nyugodtan.

2016. dec. 18. 13:54
1 2
 1/13 csajszibarck18 válasza:
11%
Mert ott láttod jobb az élet mint itt!
2016. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tudtad hogy lehet szállodába bérelni szobát akár 1 órára is? És ugyan így autót, jachtot, meg mindent. De ha van pár gazdag ismerősöd ők szívesen engedik a fotózkodást bárhol.
2016. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy részük nem gazdag.
2016. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan kérlek, én is pózolhatnék valami luxusverdára tehénkedve. Persze ha utána a tulajdonosa megdorgál, arról nem beszélnék :D
2016. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hármassal. Nekem volt szerencsém ilyen körökben mozogni egy időben, és váltig állíthatom, hogy aki igazán gazdag, arról nem mondanád meg hogy az. Nekik a luxus már természetes, megszokott környezet, semmi szükségük nincs rá, hogy pózoljanak vele. Aki megdolgozott ezekért az nem mutogatja, mivel az anyagi, munkaköri helyzetéből kiindulva már megtapasztalhatta azt a fajta irigységet az emberek részéről, amit jobb elkerülni.

Ráadásul az igazi gazdagok nagyon jól tudják, hogy ez az egész bármikor elveszhet, márcsak ezért sem érdemes dicsekedni vele.

Ezek a saját tapasztalataim, én magam nem vagyok kőgazdag, de sok embert ismerek itthon is és külföldön is egyaránt akik ezeket megengedhetik maguknak és hidd el nekem, nem mutogatják a nagy nyilvánosságnak.

Egyiket személyt sem ismerem akiket említettél, de doricbirot megnéztem és az jött le a képei alapján, hogy a fotókon a háttér, a luxus körülmények a dominánsak nem pl. ő és a kislánya. A medencés babakocsis, vagy az ágyas képről (meg a többiről) élből le lehet vágni hogy a környezet bemutatása a lényeg, nem ők. Erről tanúskodnak az iszonyatosan erőltetett pózok is. Egy másik személyes példa: ismerek egy olyan 18 éves lányt aki hasonló kaliberű fényképeket készít, értsd yacht, tengerpart, cabrio stb., de mindezt csak a barátjának köszönheti, a szülei házát ahol még lakik a lány, kívülről omladozó a falak, régi, kopott bútorok jellemzik. Szerintem doricbiro is hasonló lehet. Tipikus kirakat emberek, ennyi.

2016. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez eddig oke, de mivel magyarazzatok a luxus nyaralasokat? Azt nem lehet csak ugy "kiberelni", oda tenyleg penz kell
2016. dec. 18. 14:22
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod, hogy nem az apja/anyja/szeretője fizeti?
2016. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
gazdagok a szüleik, nagyszüleik.
2016. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Nyaralások? Mondjuk lehet, hogy évek óta spórolnak rá és/vagy lemondanak valami másról cserébe.
2016. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most konkrétan felsoroltál 10 fitness model cicababa nőt akik alapból a pénzes világban mozognak. Csak épp ezzel az a baj, hogy ők messze nem a "külföldi instagramozók nagy része".


Ennyi erővel belinkelem a teljes Forma 1-es pilótalistát és megkérdezem hogy a külföldi instagramozók nagy része hogyhogy Forma 1-es pilóta...

2016. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!