Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, akiknek külföldi párjuk van! Haló?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan ismerkedtél meg a külföldi pároddal, hogyan udvarolt neked...stb. Első randi, első csók téma is nagyon érdekel.:) Várom a válaszokat! xx

2016. júl. 14. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

xx Haló?

Ennek mi értelme?

2016. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy módszer volt, amivel ideirányította még a nemérdeklődő személyeket is a kérdéshez. Trükkös kis kérdezővel van dolgunk.
2016. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fenti kérdést csak úgy engedte kiírni, ha van benne kérdőjel. Nem kell túlkomplikálni a dolgokat trükkös társak!
2016. júl. 14. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Kint dolgozom Angliában, és a munkahelyen ismerkedtünk meg. Sokat beszélgettünk, majd elmentünk néha-néha közös vacsorára stb. A többi jött magától. Én magyar, a párom amerikai, de ő is itt Angliában él, dolgozik.
2016. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne..
2016. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen négyes válaszoló!
2016. júl. 15. 09:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérem azok válaszoljanak már a kérdésemre, akik a témához kapcsolódóan tudnak hasznos infót írni! Köszönöm szépen.
2016. júl. 16. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Én élek külföldön. Mostani párom magyar és Magyarországon él. Sok kuföldi csajom volt,Ázsiai, belga,olasz,spanyol,orosz,észak ír, azeri,ciprusi...de mivel más kultúra, sose találtuk meg az összhangot. Nem volt nagyon udvarlás, nagyvárosi élet. Isznak mint a Godény csak azt akarják. Mire rajonnek h több kéne...nem valók semmire csak arra. Eltorzult ez a világ. Faluból kell nőt valasztani:)
2016. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy külföldi bútorkiállításon ismerkedtünk meg.

Én egy standot vezettem, ő meg a látogatók között volt.

Ha jól emlékszem, 10 napig tartott a kiállítás, ő meg minden nap eljött, beszélgettünk, és az utolsó napon meghívott vacsorázni.

Így kezdődött, két év múlva összeházasodtunk, de ennek már nagyon-nagyon sok éve... :)

2016. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olyan jó ilyeneket olvasni!
2016. júl. 17. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!