Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nap átlag hány kérdésre...

Nap átlag hány kérdésre válaszolsz itt segítően és értelmesen, illetve poénosan vagy bunkón?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 6-7 attól függ hány olyan témában írnak ki kérdést amiben tudok segíteni. Szerintem értelmesen és segítően válaszolok, bunkón még sose írtam, viccesen talán kétszer úgy hogy a kérdező le tudja vonni hogy abszolút nagy butaságot kérdezett, amire értelmes válasz nincs.
2016. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak napok amikor 30-40 vagy több :D Megpróbálok értelmesen hozzáállni mindenhez, a saját véleményem és tudásom által segítőkészen. De néha ha olyan a kérdés akkor hozzáteszek egy két vicces megjegyzést, persze nem sértőt, csak önkritikát.:)
2016. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy napokig nem jövök erre, máskor Naponta többször is felnézek az oldalra. Inkább olvasni szoktam, válaszolni ritkábban. Átlag napi 1-2 kérdésre válaszolok. Mindig igyekszem értelmesen, segítőkészen válaszolni, nagyon ritkán írok poénosan. Bunkón nem szoktam válaszolni, amit néha nehéz megállni, olyan kérdések vannak időnként.
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20-30.
2016. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max 10-re, de én nem is inkább a kérdésekre válaszolok(kivéve, ha nagyon szakmabeli), hanem a bunkó válaszolók válaszaira.
2016. dec. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, ha sok időm van több, (napi 10-15) ha kevés időm van, kevesebb (heti 3)


A válaszaim 99%-a segítőkész, és szerintem 95%-a hasznos.


Ezzel együtt minimum 10%-a poénos, és/vagy bunkó.


Mivel se semelyik 2, se az összes 3 nem zárja ki egymást.


Ha segíteni próbálok, de belefutok valami fogyatékos majomba, simán szétpoénkodom, meg rommá cinkelem, ezzel együtt még segítek, csak épp udvarias nem vagyok.


Vagy Pl valami tudtán kívül állatkínzó baromba (aki pl nem tudja hogyan kell mondjuk valami hobbi állatot tartani, mert ostoba egoista fsz hogy 2-t kattintson, és utána nézzen)

annak segítek , elmondom, mit hogy kell, de attól még úgy lealázom, hogy az anyja is elszégyelli magát.

2016. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naponta 3-4 kb.

A kérdéstől függ hogy "bunkón" írok -e. Ha nagyon retardált akkor bunkón adok tanácsot.

Ha valakin látszik hogy normálisabb, nem agyhalott akkor kedvesen adom neki a segítséget.

2016. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 kihagyta a kategóriából azt az esetet, amikor a full normális válaszolóval is őstahó.

Ja, persze erre nem terjed ki ez a kérdés :D

2016. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te így látod, én nem.

Nem azt nézem, hogy kedvesen ír-e, hanem hogy van-e esze.

2016. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!