Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az ember visszaszól annak,...

Ha az ember visszaszól annak, aki beszól neki, akkor kevésbé rosszul érzi magát, mint ha nem?

Figyelt kérdés
Mert alapból egy-egy beszólás egy ideig, egy vagy több napig bánthatja az embert, legalábbis engem, nem tudom, másokkal ez hogy van. Még nem nagyon szóltam vissza, nagyon jóhiszemű és konfliktuskerülő vagyok, és sokszor már a beszólás felismerése is nehéz számomra, annyira illogikus, értelmetlen dolognak tűnik mások bántása, és valójában értelmetlen is, amit mondanak, egyáltalán nincs igaza a másiknak, sőt, általában pl. pont a buták hülyéznek le másokat ilyenkor, a lusták oltják a szorgalmasakat, stb. Bár tudom, a rossz emberek számára jó dolog valamiért mások bántása. Eddig nem is voltam ilyen közegben, ahol ilyen emberek vannak.

2016. dec. 23. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, amúgy az ilyen 9-es féle mindent komolyan vevős emberkéknek előszeretettel okozok idegösszeroppanást. Hadd hulljon a férgese! :D
2016. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mert ha beszólni szabad, akkor ezeket ugyan miért ne?"


Véletlenül sem merül fel benned , hogy a különböző dolgok különböző súllyal esnek latba, igaz?


Most őszintén, hány éves vagy? 110? Vagy 9?

Vagy soha életedben nem hagytad még el az utcádat?

2016. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" ezentúl nem köszönök senkinek, és nem fogok senkivel kezet, és nem köszöntöm fel, "


Ja, csak ezzel nem másoknak okozok veszteséget, hanem magadnak.

Ezzel csak a valóban normális emberek dolgát könnyíted meg, akik az ilyen gyökereket amúgy is kiközösítenék.


Nincs ezzel baj, a világ így működik, a hasonló emberek úgyis egymásra találnak.

Az ilyen véresen komolyan vevő emberekből lesznek a faluba a sugdolózós pletykázós fikázós megkeseredett emberek, akik a másik háta mögött egymást is elhordják mindennek, mert hogy a másik ezt meg ezt mondta, úgyhogy innentől hozzá se szóljunk.

2016. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Az sokkal rosszabb, ha valaki viccből, szórakozásból okoz kárt másnak, vagy bánt meg valakit. Mert ha komolyan gondolja, akkor valószínű van is valami oka rá. De így viccből másnak beszólni? Hát nem tudom, szerintem te magad is bizonyos beszólásokat sértésnek vennél. Ezek után pedig te magad önbíráskodással döntöd el, hogy ki szólt be neked viccből, és ki komolyan. Te az a kategória vagy, aki mindenkit k*va anyázhat, de ha neked ezt mondják, akkor felháborodsz, hogy miért szidják az anyád (aki lehet tényleg egy k*va), és meg akarod verni miatta az illetőt.
2016. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Te is csak azért tűröd, hogy viccből szidjanak, vagy hogy beszólogassanak neked, mert nincs önbecsülésed. Egy ember, aki valamire is tartja magát, nem fogja hagyni, hogy ok nélkül szidják. Ha odamenne valaki egy emberhez, és elküldené a pi**ába, és utána mondaná, hogy csak vicc volt, szerinted a másik attól nem venné véresen komolyan? Szerinted nem verné szívesen be a pofáját? Dehogy nem. Te nem tudod mekkora sértés ha beszólnak valakinek! Sokan képesek kilómétereket követni az illetőt, hogy megverjék! Akármelyik telepi keményfiúval eljátszod ezt, ha nem vagy vele nagyon jóban, bevárnak, és csoda ha be nem késelnek. Te meg itt a haverságra ráfogod azt, hogy ok nélkül mindenkinek beszólogatsz! Ha neked beszólnának, biztos neked is fájna, csak akkor ráfognád arra, hogy azért mert "tudod hogy ő komolyan gondolta". Ja, jó ilyen marhaságokra ráfogni. Honnan tudod, hogy nem-e viccelt? Sehonnan, csak halálosan be lenél sértődve, és kénytelen lennél ráfogni arra, hogy ő komolyan mondta. Egyszer valaki beszólna az utcán, utána az egész napod el lenne rontva. Hidd csak el, hogy te sem vennéd annyira komolyan. Amúgy meg téged rengetegszer sértegethettek gyerekkorodban, hogy ha teljesen alap dolognak tartod, hogy elküldenek anyádba meg mindenfelé. Nem tarthatod magadat valami nagyra, bár úgy látom mások se tartanak.
2016. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"a faluba a sugdolózós pletykázós fikázós megkeseredett emberek, akik a másik háta mögött egymást is elhordják mindennek, mert hogy a másik ezt meg ezt mondta, úgyhogy innentől hozzá se szóljunk."

Épp ezekről beszélünk, nem azokról, akik normálisak, mint a válaszoló.

2016. dec. 24. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!