Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytársam,11 éves fiú...

Osztálytársam,11 éves fiú öngyilkos lett. Hogy tehette ezt meg?

Figyelt kérdés
Az apukája rendszeresen verte. Egyszer úgy ráütött a hátára, hogy 3 hétig nem tudotg járni (nekünk persze hazudtak a szülők) és a vasvillával kergette az apukaja. Az anyukáját is rendszeren verte az apukája. Van egy 2 éves húga is. Hogy tehetett ilyet?? 😭😭😭 tegnap halt meg, ma tudtuk meg a halálhírét. Felakasztotta magát mire az anyukája hazament. Az utolsó üzenete neki az volt, hogy szereti. (A veréses dolgokat a búcsúleveléből tudtuk meg). Nem tudunk az osztállyal ezzel a hírrel mit kezdeni.
2016. dec. 23. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Úristen, részvétem! Minek az ilyen szülőnek gyerek?😭
2016. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Annak alapján, amit leírtál, nem csoda. Mára elég volt a GYK...
2016. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Tegnap halt meg, az anyja ma körbement az összes kis osztálytársán, és még a búcsúlevelét is megmutatta... az igen. Fürge kis asszonyka, és milyen erős, hogy nem a gyásszal van elfoglalva, hanem veletek törődik. Szeretem az ilyen valódinak tűnő, apróságon elcsúszó kérdéseket. 🤧
2016. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Részvétem. A bátyám jutott eszembe akinek ennyi idősen kiverték a fogát, eltörték a hátán a fakanalat, csalánba lökték és hasonlók. Most 22 éves és az idegen légióban van. Ehhez kell lelki erő ami nem sok emberben van. Azt mondják mindenki egyenlőnek születik de ez nem így van. Az ilyen emberek mint a bátyám, vagy ez a kissrác már akkor pofonokat kapnak amikor fel sem készülnek rá.

A húgát sajnálom. Én el sem tudnám képzelni mit csináltam volna a tesóm nélkül...

Gondoljatok arra, hogy mostmár legalább nem fáj neki. És ha közületek vannak még ilyen helyzetben akkor arra kell gondolni, hogy az élet nem csak 18 évből áll míg a szüleiddel élsz. Utána szabad vagy

2016. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
A suliban nincs pszichológus? Mert ilyenkor el szokott beszélgetni a gyerekekkel, hogy túl tegyék magukat a tragédián
2016. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg az apja is valami szemétből jött. Brutális ez az egész.
2016. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as. Ő csak az ofőnek szólt, tegnap mondta el.(Románia, tegnap még volt suli)

5-ös. Van pszichológus, ő is bent volt nálunk.

2016. dec. 24. 07:20
 8/13 anonim ***** válasza:

A leírás alapján Megértem szegényt. Remélem az apját jó hosszú időre sittre vágják, ahol a többiek kicsinálják, az anyja és a húga pedig élhetnek békében.

Persze a hatóságokat ismerve ez nem így lesz, lehet kap 1-2 hét távoltartásit, aztán a kislány is hasonlóan végzi :(


Ui: tegnap még volt tanítás??

2016. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, tegnap még voltak olyan iskolák, ahol rövid nap volt
2016. dec. 24. 08:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Részvétem, de ezt nem értem:

"A veréses dolgokat a búcsúleveléből tudtuk meg"

Mármint kicsoda? Megkaptátok a levelet? Mert hogy a szülőnek az ilyen verésről korábban tudnia kellett (pláne ő is részese volt), de amúgy is látja, és ebben él (és nem csak arra gondolok, hogy a gyerek 3 hétig nem tud menni). Le volt írva, hogy vasvillával kergette az apja, vagy mi? Mert így nagyon nem "életszerű" a dolog.

2016. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!