Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogyha az...

Mit csináljak hogyha az osztálytársam nem fizeti ki a szendvicset amit kivett a táskámból? Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan beszéljem le magamat az emberölésről? 17/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nekem már annyira elegem van belőle mert folyton elkéri a szendvicsemet meg a vizemet. Ő mindig azt mondja hogy hozom a pénzt érte de eddig csak pár alkalommal fizette ki ami úgy 5 alkalom a 100-ból. A többinél mindig azt mondta hogy majd holnap hozom a pénzt, de nem hozta a pénzt ez a köcsög ge*i és az üres flakont amiből megitta mindig a vizemet azt is csak pár alkalommal adta vissza.

Mindig azt mondja hogyha nem adok neki szendvicset meg vizet akkor addig fog ütni míg oda nem adom neki és akkor pláne hogy nem fogja kifizetni.

Sürgősen kéne egy jó tanács hogy mit tegyek mert már annyira elegem van belőle hogy mindig azon gondolkodok hogy hogyan öljem meg. Tudom most sokan szichopatának néztek de hogyha tudnátok hogy milyen az a helyzet amiben én vagyok akkor megértenétek. Én senkinek sem kívánom ezt a helyzetet mert én már 1 éve depressziós vagyok és ennek csak is ő az oka mert mindig azzal fenyegetett hogyha bárkinek elmerem ezt mondani akkor agyonver. Meg azt is mondta nekem hogyha nem lennék az osztálytársa akkor már rég szétvert volna.

Én meg amúgy hogyha megtehetném akkor már rég megöltem volna mert nem tudja hogy nap mint nap mekkora fájdalmakat okoz nekem és mindig idegesen remegő kézzel megyek iskolába arra gondolva hogy most mustály elintéznem őt hogy ne szenvedjek tovább. Ő már 1 éve ezt csinálja velem. 1 éve terrorban tart. De hogyha sehonnan sem szerzek jó tanacsokat hogy mit tegyek akkor ezt mosta halálkomolyan mondom hogy meg fogom ölni őt mert már annyira gyűlölöm őt. Engem nemérdelel hogy börtönbe kerülök mert 1 éves szivatás, meg terror után sikeresen depreszióssá és őrűlté tett. Én régebben egyáltalán nem voltam ilyen. Én régebben még a légynek sem tudtam ártani, mostmeg már oda jutottam hogy azt tervezem hogy hogyan öljem meg az osztálytársamat.

Most mindenkit arra kérek hogy normális választ írjon bármennyire is nehezére esik nem belém kötni a leírtak alapján.



2016. nov. 30. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
úristen 17 évesen ilyeneken problémáztok
2016. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Légyszives olvassátok végig amit írtam mert abból kiderül hogy mennyire szenvedek.
2016. nov. 30. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

1-es, mi van? Olvass utána a bullyingnak, nem olyan kis dolog, mint amilyennek gondolod.


Nem tudsz átmenni más osztályba vagy iskolába?

2016. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Te sem vagy százas...
2016. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Holnap NE vigyél szendvicset és vizet. Van büfé? vegyél ott és ott edd és idd meg.
2016. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Figyu, problémád majd akkor lesz, amikor a hamvas kis ifjú tested megtetszik egy kanc....ánynak.


De ha tudod, hogy úgyis elveszi a szendvicsedet, minek viszel magaddal? Vagy legalább tégy már bele egy kis hashajtót. Hogy fogsz te embert ölni, mikor egy csínyhez sincs elég eszed?

2016. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. Állj a sarkadra bas*ki. Látja rajtad, hogy nem vagy egy domináns típus, így tudja hogy uralkodhat feletted.

Ne engedj neki, és ha legközelebb veréssel fenyegetőzik, mondd neki, hogy "gyere, üss meg." Hidd el csak a szája nagy, hozzád se fog érni.

2016. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Egy kis hashajtót tegyél be a szendvicsbe 2-3 napig és megoldódnak a gondjaid. Egy ilyen féregért gyilkolni?

A javítóintézetben vagy a börtönben sokkal több gonosz ember van.

2016. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

hehe.

én is olyan voltam suliba mint aki behúzza a kajádat.

van pár módszer ami ellenem is hatásos lett volna.

itt egy-

elég válogatós vagyok,szóval ha olyat hozott amit nem szerettem akkor azt nem vettem el.


de amúgy fogd ezt fel,ami történik veled egy nagyon hasznos tapasztalatnak.

végre valaki ráébresztett arra,szembesített vele,hogy mi is vagy te,ki is vagy te.

egy gyáva alak,akit ki lehet használni,most már te is látod.

megérett benned a változás hát állj ki magadért és legyél büszke magadra a szégyen helyett.

2016. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Vigyél neki is kaját és magadnak is.

Úgysem fogsz merni szembeszallni vele.

2016. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!