Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ismerkedtetek már moziban?...

Ti ismerkedtetek már moziban? Megéri ezért a célért egyedül menni?

Figyelt kérdés

amikor utánanéztem hátha van valami jó hely az ismerkedésre, a mozi több helyen is felbukkant mint alternatíva. ami őszintén egy kicsit meglepett mert sokszor amikor megyek, alig vannak a teremben és akkor is csak párok, de gondolom ha valamilyen premierre mennék el, akkor más lenne a helyzet.

eddig mindig barátnőimmel mentem, de nem tudom hogy megéri-e egyedül is mennem, hogy másokat megismerhessek. nektek van ezzel tapasztalatotok?>< tényleg lehet moziban ismerkedni?


2016. dec. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A sötétben odaül mellém egy idegen, és beszél egy film közben, amiért fizettem?
2016. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, lehet hogy félreérthető volt, úgy gondoltam, hogy mielőtt kezdődik a film és azért ilyenkor bent szoktak már ülni egész sokan, és akkor elkezdeni egy beszélgetést. de akkor gondolom ez egy elég abszurd feltevés volt. xd na mindegy
2016. dec. 27. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont, hogy utána kellene, akkor már van egy biztos téma...
2017. júl. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!