Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik terhesen vagy pici...

Akik terhesen vagy pici babával maradtak egyedül hogyan ismerkedtetek később?

Figyelt kérdés
Hogyan volt rá időtök?nem féltetek hogy az új párotok hogyan viszonyul a babához?mivel mégsem az övé,nem tudom mennyire bízhatok meg másban.
2016. márc. 16. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm netes társkeresőn talált magának párt, a babát két hónapos kora óta együtt nevelik.
2016. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A babát az apja látogatja?törődik vele?
2016. márc. 16. 22:14
 3/23 anonim ***** válasza:
9%
Képzelem milyen nő lehetsz,az exed még be sem csukta az ajtót,de te már a következő kandúrt keresed. Képzeld van olyan nő aki ezek után a gyereknek szenteli az életét.
2016. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem derült ki a szövegből, hogy mikor hagyták el, utolsó. Ezen felül pedig normális ember teljes életet akar élni. Aki a "gyereknek szenteli az életét " az nagy eséllyel életképtelen gyereket nevel, vagy ha valami csoda folytán mégis normális ember lenne belőle, az anya osszeroppan amikor kirepul.


Kérdező!

Nekem hosszú évek kellettek hozzá. Neten ismerkedtem, nekem ez volt a legegyszerubb, mert ott azonnal szembesült vele a jelentkező, hogy van gyerek is.

2016. márc. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Képzelem a hármas válaszolóról, hogy milyen nő lehet, sajnos az ilyen is szaporodik.
2016. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már egyedül voltam, amikor a nagyfiam megszületett. Egy ideig egyáltalán nem is akartam ismerkedni, annyira sok rossz emléket cipeltem magammal az előző kapcsolatomból. Helyre kellett billennem lelkileg utána, addig nem is akartam új kapcsolatba belekezdeni.

Utána volt olyan, akivel egy rendezvényen ismerkedtem meg, párszor randiztunk, de nem lett belőle kapcsolat. Volt olyan is, akivel egy barátnőm akart összehozni, de nagyon nem passzoltunk egymással, nem is értem, hogy gondolta a barátnőm, de tényleg... :D

Utána már inkább neten ismerkedtem. Na ott mondjuk lehet érdekes alakokkal összetalálkozni, elég erősen szelektáltam is, hogy ki az, akivel egyáltalán szeretnék személyesen is megismerkedni. Öt éves volt már a fiam, amikor olyannal találkoztam, akivel másodjára is akartam találkozni. Na, ő azóta a férjem :) Majdnem négy éve vagyunk együtt, és van egy most egyhónapos kisfiunk is, a nagyot meg teljesen közös gyerekként neveljük, ezt majd szeretnénk hivatalossá is tenni, mindhármunk ezt szeretné, csak annyi a bibi, hogy az édesapja, tartva attól, hogy gyerektartást kell fizetnie, teljesen eltűnt, nem tudjuk, hogy hol van, nélküle meg ugye ezt nem nagyon tudjuk elintézni.

Egyébként érdekes, nagyon sokan mondják, hogy a nagyfiú, meg a férjem mennyire hasonlítanak egymásra. Akik ismernek minket korábbról, azokban fel sem szokott merülni, hogy nem vér szerinti rokonai egymásnak. Persze nem csinálunk belőle titkot, de tényleg nagyon hasonlóak, még a természetük is ugyanolyan :)

2016. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó!Hogyan viselte/viseli a nagyfiad hogy az apja nem kíváncsi rá?vagy hogy sokáig egyedül nevelted?Kihatott ez nála bármire is?megkérdezhetem hány évesen maradtál egyedül?
2016. márc. 17. 22:33
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát, mivel nem ismeri az apját, nem hiányzik neki. Kicsi korában az volt neki a természetes, hogy csak ketten vagyunk, na meg persze a tágabb család, de neki nem jutott eszébe, én meg nem éreztettem vele, hogy mi "csonka" család vagyunk, mert szerintem nem voltunk az :) Aztán amikor a férjemet megismertük, rögtön meg is kedvelték egymást a gyerekkel. Nem mondom, volt egy kicsit rázósabb időszak közöttük, némi erőpróbálgatás a gyerek részéről, de szerintem ez normális, letesztelte, hogy meddig mehet el. Ez mondjuk 1-2 hónap volt, aztán lecsengett a dolog, és már ugyanolyan szülőnek tekinti a férjemet is, mint engem.

Néha szóba szokott mostanában kerülni a vér szerinti apa, mert ugye most aktuális téma nálunk az örökbefogadás, hiszen a férjem is, meg a gyerek is szeretné. De a fiam már nagyon sokszor ki is mondta, hogy neki a férjem az apukája, a vér szerintire nem kíváncsi egyáltalán, és külön kérte is, hogy azt szeretné, ha minden hivatalos papíron a férjem szerepelne apjaként.

Én úgy látom, hogy nem hatott rá károsan ez az egész, egy értelmes, kedves, kiegyensúlyozott kisfiú. Nem tökéletes, nem csodagyerek természetesen, de nem látok nála olyasmit, amit ennek a helyzetnek a számlájára lehetne írni.

2016. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Inkább attól lesz életképtelen egy gyermek, hogy mire kirepül lesz négy-öt mostohaapja, akik rajta tölti ki a dühét, mérgét.
2016. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"Képzeld van olyan nő aki ezek után a gyereknek szenteli az életét."


Na, az ilyen mártír anyától mentsen meg mindenkit a jósorsa, így lehet igazi lelki nyomorékot nevelni valakiből. És nem azért, mert anyunak nincs partnere, hanem mert onnantól kezdve legfontosabb és egyetlen küldetésének a gyereke tutujgatását tekinti, amit később készségesen fel is hánytorgat neki, ahányszor a gyerek nem azt csinálja, amit anyu akar.

2016. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!