Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fura szeretni egyedül...

Miért fura szeretni egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Vásárolgatni, nézelődni, sétálni, kávézóba, étterembe menni stb. Amikor bármelyik ismerősömmel felmerül a téma, hogy ki mit csinált a héten pl, és elmondom, hogy mondjuk beültem egyedül reggelizni valahova, akkor rögtön jön a kérdés h "Egyedül???????:OOOOO" Miért olyan fura ez? Gáz lenne, hogy élvezem a saját társaságom? :D Ti szoktatok egyedül programokat csinálni?

20/L


2016. dec. 12. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan hobbim van, amit egyedül lehet csinálni. Nem gáz ez, csak nem annyira megszokott és ezért fura sokaknak.
2016. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Mert az ember közösségi lény alapvetően és a programok akkor igazán jók, ha meg lehet másokkal is osztani. Akárhozva beülsz egyedül reggelizni, az kb. azzal ér fel, mintha ottohn megkensz egy szendvicset magadnak.

Speciel én is elvagyok egyedül, van kb 2-3 közeli barátom és ennyi, de hiába jártam péládul London utcáit egymagam, szép volt meg mindne, még élmény is, hisz mégis Londonban voltam, egyszerűen egyedül rossz és nem akkora élmény, mint valakivel megosztani.

2016. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek egyedül lenni, pihentető, megnyugtató. Érdekes, hogy elveszett magányosnak csak nagyobb társaságban szoktam érezni magam.
2016. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Haha, ez később is így lesz, én lassan 30 éves vagyok, de minap is kaptam pár irritálóan csodálkozó megjegyzést, mert szeretek egyedül lenni, és nem csüngök pl. a barátomon.

Jól teszed, így nem leszel társfüggő.

2016. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A ember társas lény, ez a megszokott iskolaszöveg, de a valóságban sokan nem így gondolkodnak, hogy ez jó vagy sem, az mindenkinek a saját véleménye.


28 évesen én is egyedül vagyok, jól megvagyok, bár sokszor érzem e mellett magányosnak magam, nálam ez már tisztázódott, hatalmas szeretet él bennem, de nincs kinek átadni ezt. De majd lesz, bízom benne:)


Egyre több a magányos, egyedül élő ember, évek múlva derül ki, hogy jó ez így nekünk, ki tudja?

2016. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van egy ilyen "társadalmi elvárás", ökörszabály.


Te introvertált vagy, egyedül is túlélsz. A többiek extrovertáltak, vagy annak mutatják magukat.

2022. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anno én is elmentem moziba is egyedül, nem szenvedtem a többiekkel, hogy ki mikor ér rá, és mi tetszik neki.
2022. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!