Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hallgat el mindenki,...

Miért hallgat el mindenki, amikor bemegyek a terembe? Mással is előfordul?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy az emberek elhallgattak, amikor beléptem egy terembe. Akkor kezdtem el furcsállni, amikor nem is voltak ismerősök. Általában köhögött vagy köszörülte az egyik ember a torkát és hirtelen elhallgatott mindenki.
2016. dec. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak képzeled. Őszintén, senkit nem érdekelsz, nem még olyan világméretű összeesküvést szervezzenek miattad, hogy idegenek is elhallgassanak, ha te belépsz valahová. Nem is tudom eldönteni, hogy kishitű, vagy beképzelt az ilyen ember?
2016. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azt hitték, te vagy a tanár. :D
2016. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Az első válaszoló retardált!


Én velem is gyakran előfordul, ha én beszélek, vagy valahova megyek akkor kuss lesz és néznek.

Szerintem ez nem rossz dolog.

De milyen a kapcsolatod az osztállyal?

2016. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semleges, visszahúzódó vagyok. Akkor kezdett zavarni, amikor pl 3 gyerek volt csak a terembe akit nem is ismertem ők se engem és akkor is kusba lettek hirtelen.
2016. dec. 27. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet miért csinálták ezt...

Várták hogy köszönj, kibeszéltek, ilyenek.

2016. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen én is így járok, nap mint, nap. Sok oka lehet:

1, nem csípik az egyén jelenlétét;

2, épp őróla beszéltek;

3, nem akarják, hogy továbbvigye az ott épp elhangzottakat, ezért hallgatnak el (bizalmatlanság);

4, (ez nem valószínű, de) tiszteletből <mert mondjuk pozitív értelemben csipázzák a bejövő egyént>;

2016. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!