Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismertem egy lányt. A...

Megismertem egy lányt. A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt. 1.facebookon jelöltem be egy közös ismerősünknél láttam. Naszóval bejelöltem mert tetszett a képei:)

Visszajelölt és azóta mindig beszélünk(2hónapja)

2x találkoztam vele úgy hogy az utcán vagy a sulija előtt

1évvel fiatalabb nálam a lány

Abba a suliba jár ahová én csak én már elmentem onnan egy másik suliba,.

Tegnap bementem a volt sulimba mármint a suli előtt voltam mert az ottani haverjaimmal találkoztam. Jött ki az a lány... csak a Földet bámulta és oda köszönt egy "hello''-t .. szerintem valami bántotta. na mind1 .. és utána este rá írtam hogy mi bántotta .. mert láttam rajta meg hogy miértnem jött oda pusziért vagy valami és megbeszéltük hogy este találkozunk és elmesél mindent:)

Kezdetben örültem de mikor kiderült hogy költözni fog az apukájával mert válni fognak egy kicsit nagyon(!!) kiborultam .. Az éjszaka közepén ott mi ketten a padon ülve.. megcsókoltam. Ez az egész után bocsánatot kértem tőle és nagyjából megtudtuk beszélni .. DE éreztem hogy viszonozza,, és nem mondott olyat hogy nem érezne irántam semmit, igaz azt sem hogy igen..

Gondolkoztam rajta hogy újból meg kellene nekünk ezt beszélni.. mármint az én szem szögömből de félek hogy a "barátságunk'' tönkre megy..

Vélemény?



2013. szept. 27. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:

én:16/F

ő:15/L

2013. szept. 27. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem írjál Neki vagy hívd fel , ha szeretitek egymást akkor mindent megtudtok beszélni...:))ÉS ne hagyd hogy ezért a barátságotok tönkre menjen.Légy bátor!Sok sikert!

15/L

2013. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!