Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs semmi eletem még szilves...

Nincs semmi eletem még szilveszterkor is itthon punnyadok mit tegyek hogy ez megvaltozzon?

Figyelt kérdés
ugy elmennek valamerre de nincs kivel. neked van eleted??? vannak haverjaid???

2016. dec. 31. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van egy csomó haverom, de a szilvesztert úgy utálom, mint a szart. Ráadásul az egyetlen meghívást egy meleg barátomtól kaptam, hogy menjek vele a bu zibárba.
2016. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem van életem, de én most kifejezetten élvezem, hogy nem megyek ma este senkivel sehova, hanem itthon filmeket nézek. Eléggé fárasztó volt számomra ennek az évnek a második fele, szóval rám fér a pihenés.
2016. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én próbáltam itt gyk-s szilveszteri találkozót szervezni, de sajnos a kérdésem törölték. :D

Ha pesti vagy, és lenne hozzá kedved, akkor dobj egy privátot. :) Gyűjtünk pár embert és beülünk valahova. :)

2016. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Elsőnek annyit, hogy én voltam melegbárban heteróként, pont ugyanilyen alapon :D

Elég jó érzés, amikor körül zsonganak, feldobta a napomat.

2016. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó, azzal nincs is gond, én is hízelgőnek tartom a dolgot, de ma valahogy nincs hozzá hangulatom.
2016. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
fujjj de undoritoak vagytok. es latens melegek vagytok.
2016. dec. 31. 16:53
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát kérdező, látod, ezért nincs neked sem életed, sem barátaid!
2016. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudtam hogy ezt fogod irni😂😂😂
2016. dec. 31. 17:10
 9/15 anonim válasza:
67%
te meg homofób
2016. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Azért vagyok undorító, mert szórakozóhelyre járok? Egy bulinak nincs köze ahhoz, hogy milyen szexuális irányultságú emberek vesznek részt rajta.

Ezzel meg is válaszoltad miért nem fogsz elmenni este sehová.

(A látens homoszexuális pedig alapvetően utálja a melegeket, pont azért, mert míg ők kiélik szexuális vágyaikat, addig a látens nem teszi/teheti/elfolytja)

Vond le a konzekvenciát pubi :)

2016. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!