Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te miért nem mentél bulizni...

Te miért nem mentél bulizni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Fölösleges a rizsa, most úgyis azok írnak akik nem mentek. Gondolom társaságban nem áll le senki gyakorizni :D
2016. dec. 31. 22:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
86%

Ezen a napon tetőzik bennem minden olyan dolog ami miatt a hétköznapokban állandó keserűséget érzek. Alapban nem vagyok bulizós ember leginkább a túlzott nyüzsgés sokan csak jó okot találnak benne hogy jól leigyák magukat.


Bár van pár haver barátom, akik már azért nem hívnak mert sejtik hogy úgy sem mennék. Így aztán már senki nem szól.

Ilyenkor érzem úgy hogy talán nincs egy igazi barátom sem ez a keserűség lelomboz. Ez sajnos igaz az összes olyan napra amikor tudom hogy mások együtt vannak buliznak én inkább csendesen elvonulok, próbálom kizárni az érzést elterelni a gondolataimat.

2017. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
54%
Minek? 1, Pénzt szórni fölösleges; 2, Nincsenek barátaim (szerencsére);
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!