Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigány fiúk mért foglalkoznak...

Cigány fiúk mért foglalkoznak magyar lányokkal?

Figyelt kérdés
Pl. az oláh cigányoknál nagyrészt tartva vannak a szokások és ők (család) a magyar lányokat nem fogadják el csinálhat bármit, viselkedhet bárhogy mégis az ilyen cigány fiúk elkezdenek foglalkozni magyar lányokkal
2017. jan. 2. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert a magyar lányok is szépek, ahogy egyébként sok cigány lány is. Tökmindegy, hogy a család befogadja-e, vagy nem, ettől még dugni lehet.
2017. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nallunk a gyarban osszejott egy cigu fiu egy magyar novel.Mar van gyerekuk (Romaniaban)
2017. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pont azért, mert néhány magyar lány is foglalkozik cigány fiúval, holott az ő családjuk se nagyon fogadja be őket...
2017. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert más. Anyagi okokból.

A mi házunkhoz is járt egy cigányfiú. Nagyon nehezen tudtam lerázni, mivel nem érdekelte, fogta fel, hogy nem akarok tőle semmit.

Egy piacon kért tőlem egy szál cigit, nem tudtam neki adni, nem dohányzom. Utána próbált beszélgetni, udvariasan válaszoltam, hogy ne haragudj, de van barátom, majd ott hagytam. Követett hazáig. Aztán hetekig kerülgette a házunkat. Meg jött azzal, hogy ő segít stb stb. Szokásos kamu.

Egy idő után lekopott.

Ez már jó ideje volt, tini voltam, most visszatekintve rosszabbul is járhattam volna.

2017. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert ahol tartjak a hagyomanyokat ott a roma fiuk tisztelik a roma noket, es eszuk agaban sem lenne hazassag nelkul szexelni veluk, ahogy a lanyoknak sem jutna eszukbe. Viszont a fiuknak nem kell megorizni a hazassagig a szuzesseguket, igy tokeletesek a magyar lanyok kielegiteni addig a vagyaikat. Ennyi.
2017. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez amúgy megalázó a magyar nők részéről mert akkor lényegében ők tisztességtelen nőknek tartják :)
2017. jan. 2. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ez van. Nem kell veluk osszeallni. Mondom/mondtam ezt magyar nokent. (Elozo valaszolo vagyok, csak sok a cigany ismerosom.)
2017. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 - "lényegében ők tisztességtelen nőknek tartják"

Hát de ha összeállnak velük, akkor van is alapja, nem?

2017. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8/8 Jogos a kérdés! Igen akkor van alapja de viszont ha valaki nincs ezzel tisztában hogy náluk hogy működnek a dolgok és a fiú sem adja a tudtára hogy mit akar konkrétan hanem elkezdi szédíteni akkor nincs alapja annak amit gondolnak (szerintem)
2017. jan. 2. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért ne foglalkozhatnának magyar nőkkel? A filippínók csak filippínó nőket dughatnak?

Amúgy a cigány férfiaknak egy magyar nő értékes trófea. Státuszszimbólum. Mint a BMW vagy az AirMax. Na jó, az AirMaxnél kicsit talán többe nézik.

2017. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!