Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mennyit költötök egy buli...

Ti mennyit költötök egy buli alkalmával?

Figyelt kérdés
Én általában 5-6 ezret egy alkalommal, ha Pestre megyünk akkor 10 körül (útiköltség, plusz a belépők is drágábbak). Ez soknak számít? Ti mennyit szoktatok költeni?
2017. jan. 7. 20:20
 1/8 Clay Morrow ***** válasza:
Ritkán szoktam, de egy olyan max 3 ezret.
2017. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ennyit soha. Persze attól függ.

Ha csak kocsmázunk 2-3 ezernél sohasem költök többet. Ha egy nyári hosszabb estéről van szó, ahol mondjuk kajálunk is, akkor 4 ezer. Ha pedig elmegyünk a helyi szórakozóhelyre, akkor is olyan 4-5 (mert már kint iszok, aztán nem igen fizetek), de ha az egyik barátnőmtől megyünk, akkor taxiköltséggel együtt olyan 7 ezer. De szerintem kicsit fölé lőttem az árakkal, sosem költöttem még 7 ezret, többet meg főleg nem.:)

2017. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencsém van akadnak olyanok akik meghívnak és kijövök nulla forintból Ha még nagyobb szerencsém van akkor akár haveri alapon 500 asokat is dugogatnak a zsebembe, akkor már pluszban leszek jócskán :D
2017. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem Pesti vagyok és nem iszom alkoholt így nagyon maximum 2000, de abban benne van a csocsózás is. Pesten, ha mentünk mindig kajáltunk is, így ott általában ilyen 3000 körül költöttem.
2017. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
20-25 EUR
2017. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3000 utikolcseg+ belepo, csak akkor iszok ha meghivnak...otthonrol hordom a piat
2017. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocsmázni szoktunk, kb. 3000-t költök, de úgy, hogy abban benne van a csocsó és a gyros is :D Ha szórakozóhelyre megyünk, akkor ugye erre rájön a beugró, meg esetleg egy-két valamit megiszok benn is, ezek az esték 5-6000-ből kijönnek. Egyszer költöttem 9000-t egy este, amikor szülinapot ünnepeltünk, és a barátomat én vitettem haza taxival, de ott is inkább a fuvar került sokba.
2017. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem iszom, mert épp piamentes vagyok, akkor 3-4000 barátnőm belépőjével és ruhatárral együtt, esetleg bent meghívom őt egy italra.


Ha iszom, mert olyan kedvem van, akkor vagy előre megveszem a piát, és buli előtt megiszom, akkor olyan 5000 max. Ha pedig még bent is iszom emellett, akkor 7-8000. Ritkán 10000.

2017. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!