Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó abban, aki csak buli...

Mi a jó abban, aki csak buli alkalmával gyújt rá?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek (főleg nők), akik nem dohányoznak csak buli alkalmával. Nem tudom mi ebben a jó, most vagy cigizik az ember vagy nem?
2016. júl. 5. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Jobb, mintha mindig dohányozna.

Gondolom, szeretnek dohányozni, de azért mégsem akarnak állandóan, mert káros. De a buliban elengedik magukat.

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

2016. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki jókedvűen szeret csak gyújtani.
2016. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol mellé jól esik a cigi,plusz sokan nem szeretnének rászokni mert káros,drága,büdös stb stb,de buli alkalmával belefér. Ugyanúgy mint az alkoholfogyasztás. Partikban iszol,de otthon minden nap nem.
2016. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Alkohol melle rohatt jól esik nagyon telleg! A masik meg h az ember elengedi buliba magat... Hisz az a cél... Ki fog azon filózni részegen h jajj most max 2szal.... Szerintem ez amolyan alap dolog a buliba h elszivsz egy ket vagy sok szálat egy jo kis tarsasagba... Mert ugye hat bulizol nem? Ez amúgy en szerintem olyan alap a buliba mint az alkohol vagy az óvszer a zsebbe... :) 15f
2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért szíjják, mert idióta kis majmok. Szíjja a haver is, hát nem akarnák lemaradni, azt hiszik attól nagylegények.
2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nem akarok rászokni de szeretek cigizni.

Ennyi az oriasi valasz.

2016. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!