Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leírnátok, hogy nálatok...

Leírnátok, hogy nálatok milyen vicces, ciki dolgok történtek meg a céges bulik alkalmával?

Figyelt kérdés

Mit csináltak a főnökök,kollégák.Ilyesmikre gondolok.

Köszönöm:)



2013. dec. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját esetemet tudom leirni. tavalyi céges buli, ünnepeltünk egy sikeres projektet, lehúztam gyors egymás utánba 4 pohár finom pezsgőt mert ízlett(előtte egész nap dolgoztunk) nekem kicsit képszakadásom lett, miután eljöttünk az irodából olyan este 10 körül, bennem feltört az ,hogy 2 éve megerőszakoltak és ezt osztottam meg zokogva a kolleganőimmel(2évig senkinek nem tudtam róla beszélni,ők voltak az elsők), 4 -en voltak körülöttem csajok és mind a 4-el történt hasonló, együtt sírtunk, így találtam sorstársakra
2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fú, az első az durva :S Én ezért nem merek nagyon inni céges bulin, mert én is ilyen lelkis részeg vagyok. De így is volt, hogy beégtem, 2 alkalommal:


1. már a sokadik pohár után voltam, mikor egyre hevesebben kezdtem dumálni és arcon köptem véletlenül a főnökömet :D nem beszéltünk róla azóta sem...

2. szintén nem voltam már szomjas, amikor elkezdtem ecsetelni a főnökömnek, mennyire szerencsétlen vagyok a pasikkal és borzasztóan hiányzik már egy pasi mind érzelmileg mind szexuálisan. Na, amikor ezt visszahallottam, akkor égtem igazán :S

3. Egyik kolléganőm, ha iszik, iszonyú hülyén kezd el nevetni, múltkor ezen nevetett mindenki :)

2013. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!