Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A társadalom miért nem fogad...

A társadalom miért nem fogad el senkit?

Figyelt kérdés

Ha sovány vagy az a baj,ha kicsit ducibb akkor éppen az..Ha van önbizalmad akkor "önimádó vagy"..


A társadalomnak soha senki nem lesz jó úgy,ahogy van?:(



2017. jan. 14. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is olyan, hogy a társadalom nem fogad el.

Otthon vagy épp az utcán kutya sem fog elítélni téged. Mész és csinálod a dolgod, ennyi.

2017. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

le van sz*rava, hogy a társadalom elfogad-e vagy sem.


na, ha így állsz hozzá, máris el fognak fogadni ;) (és még nem is fog ez érdekelni)

2017. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbe amúgy van valami. Én sovány vagyok, arátnőm kicsit súlyosabb mint én, de nem túlsúlyos. Nekem azt mondta a védőnő hogy: azért magamra szedhetnék ugy 10 kilót. Barátnőmnek meg mondta hogy le adhatna pár kilót.
2017. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos okát, de ez tényleg így van, az emberek állandóan meg akarják mondani mindenkinek, hogy mikor és mit csináljon. És csodálkoznak, mikor én azt mondom nekik, hogy tegyenek belátásuk szerint, ahogy nekik a legjobb! :D


Az egyik ok az lehet, hogy könnyebb másban a hibát keresni, mint saját magadban. Ha egy "tökéletesen kinéző valaki" a másikat a soványsága miatt szidja, azért lehet, mert irigyli, vagy nem tudja elfogadni, hogy a másik esetleg boldogabb nála. A túlságosan magabiztos embereket zavarja, hogy mások is azok, a kishitűeket meg zavarja, hogy ők nem azok, stb. Persze ezek nagy általánosítások, nem mindenki van így, de sokan valóban inkább kritizálnak másokat, meg mások életével törődnek, ahelyett, hogy rendbe tennék a saját kapcsolataikat, mindennapjaikat. Szerintem.

2017. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!