Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bejelöltem egy lányt Facebook-...

Bejelöltem egy lányt Facebook-on, viszont nem jelölt vissza (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, bejelöltem egy lányt (kb egy hete), mert tetszik és azóta sem jelölt vissza. Tudom-tudom nem Facebook-on kéne kiélnem a szerelmi dolgaimat, viszont nem volt annyi bátorságom, hogy élőben közöljem vele. Ha ti veletek történne ilyen, akkor ti nem tartanátok gáznak, hogy élőben beszéljetek vele ezek után? Előre köszönöm!:)
2017. jan. 16. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy egy suliba járunk:D
2017. jan. 16. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
ugyan ez a helyzet velem azzal a különbséggel hogy nem fiú vagyok.Mostanság próbálom kerülni.Azon is gondolkoztam hogy visszavonom a jelölést de az is elég gáz lenne.
2017. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clay Morrow ***** válasza:
Hát így hogy nem jelölt vissza, gáznak érezném kissé. Én még várnék, hátha..
2017. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem jelöl vissza, vagy azért van, mert nem ismer biztosra, azaz tutira, hogy te ki vagy, vagy pedig csak nem akarja a képeidet a hírfolyamában látni.
2021. júl. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!