Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kecskemétiek! Hova tudtok...

Kecskemétiek! Hova tudtok elmenni szórakozni? Mit csináljon egy fiatal felnőtt ebben a városban?

Figyelt kérdés

20-27 éves korosztály , ti hol tudtok kikapcsolódni ? Mert én ahogy tudom alig van lehetőség valami igényesebb helyre , egy szórakozóhely van de annak a minősége se a legjobb.

Miért zárt be minden hely aminek egy kis értelme is volt ??

Nehogymár azért el kelljen mennem a saját városomból máshova , mert fiatalként elég nehéz itt szórakozni,élni... szerintem nagyon nem megfelelő ez az állapot ,ami évről-évre egyre rosszabb



2017. jan. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak kávézók, éttermek. A főtérrel szemben kultúrház vagy mi. Ott szoktak koncertek lenni. Mondjuk én nem járok el nagyon ott. Másfele szoktunk. Technika háza is jó aránylag.
2017. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezett kérdeztél. Kecskemét elég unalmas egy hely.
2017. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajnos az itteni társadalmi berendezkedés "megöli" a fiatalságot. A városi intézkedések és a "lakossági bejelentések", valamint a fiatalok aktivitása öl ki itt mindent. Én is szenvedek a dologtól, alig van valamirevaló koncert a városban, az is puritán körülmények között. Teka, Kilele Music Club, Agóra (nagyon drágáért), és nagyritkán a sportcsarnok. Városi rendezvények zenei kínálata nulla - az én ízlésvilágomnak.


Kiskunfélegyházán a Rocktár valamire való hely a közelben. Sajnos mást nem tudok.


Tekában szokott többségében jó koncert lenni, de a látogatottságuk alacsony sajnos. Ezért nincs sok buli, ami érdekel.

2017. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavar hogy évek óta semmilyen változást nem lehet elérni. Pedig köztudottan minden fiatal szenved ettől.

Szerintem hatalmas probléma , amire a város vezetőségének jobban oda kellene figyelnie , főleg hogy ennyire felkapott lett most hogy EGYETEM lett a főiskolából.. de ha azt szeretnék ,hogy ne csak nevében legyen egyetem az egyetem ( aminek szintén sikerült nevetséges nevet adni...) és minél többen jelentkezzenek ide , akkor fejleszteni kellene a szórakozási lehetőségeket.

2017. jan. 22. 23:08
 5/5 anonim válasza:
Central, a kidobók jófejek, kivéve ha C minősítésű vagy, mert akkor kidobnak, hívnak rendőrt és együtt vernek meg :)
2017. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!