Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mutogatják azok is a...

Miért mutogatják azok is a metálvillát, akik azt se tudják mi az, vagy pedig fujjozzák a rock meg a metál zenét?

Figyelt kérdés
Régebben csak én mutogattam mert a közzésgben (suliba) talan 3-4 rocker van... és nem terjedt nagyon. De most meg már azt látom hogy ilyen JB fan lányocskák is mutogatják... de mégcsak nem is jól, mert pókemberesen mutatják. Akkor viszont az mit jelent naluk? Mert nekem már mondták hogy csakis a metál aztan mutatták (rosszul). Ezeket is meg ugy minden metalos szólást tölem tanultak. De amugy nem hallgatják meg fujjolnak hogy régi meg halalhörgés stb. DE AKKOR MIÉRT CSINÁLJÁK? Valaki segítsen már mer nagyon idegesit

2017. jan. 24. 18:30
1 2
 1/14 Clay Morrow ***** válasza:
95%
Nekik igazán mindegy, a lényeg az, hogy mutogassanak valamit. Ezért kár idegeskedni..
2017. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha annak szól, akinek mutatják. Hogy "persze..nagyon metál vagy".. Az idővel sok jelkép, beszólás, stb jelentése változik és vannak dolgok, amik bekerülnek a köztudatba, divattá válnak..stb. Sokan használják, hát ők is elkezdik. Ettől nem lesznek rosszabbak nálad. Javítsd ki őket, mondd el nekik, hogy mi az eredeti jelentése, ha zavar. Számukra nyilván mást jelent. Én is szoktam mondani, hogy jézusom. Be kell, hogy valljam közben nem Jézusra gondolok.
2017. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Metálvilla meg az anyád p_csája utcakölök
2017. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
A közembernek az ökörszarv, nem metál. Ezért.
2017. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan ez a legnagyobb problémád? Én is punk voltam anno, pont le is xartam, hogy más mit csinál. Mondjuk manapság is leszarom, ja és a férjem rockzenész, de fogalmam sincs mit jelent a metálvilla, a férjem néha mutogatja mikor kibontja a haját és hülyéskedik nekem a gitárral. Kicsit lazulhatnál, a rock nem a görcsölésről szól.
2017. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké. Nos. Nekem semmi bajom vele, de azér az úgy mi hogy lenéznek az ilyenek miatt (ez alatt gondolok öltözködésre meg zenére pl) néha mutatom a metálvillát a haveroknak aztán a sznepcset azzal van tele hogy nagyba mutatják.
2017. jan. 24. 18:57
 7/14 llorTllorT ***** válasza:
35%
hagyd a puniba ,gyerek.majd , ha felnősz ,lehet elmúlik.
2017. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aztan jön helyette valami rosszabb xD
2017. jan. 24. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szivatnak?
2017. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 llorTllorT ***** válasza:
🤘🤘🤘
2017. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!