Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mutogatják azok is a...

Miért mutogatják azok is a metálvillát, akik azt se tudják mi az, vagy pedig fujjozzák a rock meg a metál zenét?

Figyelt kérdés
Régebben csak én mutogattam mert a közzésgben (suliba) talan 3-4 rocker van... és nem terjedt nagyon. De most meg már azt látom hogy ilyen JB fan lányocskák is mutogatják... de mégcsak nem is jól, mert pókemberesen mutatják. Akkor viszont az mit jelent naluk? Mert nekem már mondták hogy csakis a metál aztan mutatták (rosszul). Ezeket is meg ugy minden metalos szólást tölem tanultak. De amugy nem hallgatják meg fujjolnak hogy régi meg halalhörgés stb. DE AKKOR MIÉRT CSINÁLJÁK? Valaki segítsen már mer nagyon idegesit

2017. jan. 24. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Justin Bieber azért mutogat metál villát, mert szándékosan ártani akar a rockereknek. Mert akik őt nem kedvelik és nem ismerik, csak látják azt az egy fotót, amin metál villát mutat, azt gondolják, hogy rocker. Mert hát sokan vannak akiknek sem Justinról, sem a metálról nincs túl nagy ismeretük. Szóval azt hiszik, hogy ő is az és ez lejáratása a rockereknek.
2017. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Vannak akik azt se tudják higy milyen zenét hallgatok, max ha osztalytársaimmal beszélnek és kinyávogják maguk, higy milyen "hangos undorito sátánista" zenét hallgatok 😒😒😒

Szóval nem tudom/ ne hiszem, higy engem akarnak idegesíteni

2017. jan. 25. 19:41
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hülyék.
2017. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm! Akkor nem csak én gondolom sokszor így :3
2017. máj. 6. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!