Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan weboldal ami a...

Létezik olyan weboldal ami a magamfajták számára optimális?

Figyelt kérdés

Egy olyan közösségi oldalra gondolok abol föképp dark-os (sötét) életnézegű és úgyszint sötét zenéket kedvelő emberek vannak akik nem mind egoista pénzközpuntú egyének és lehet a hozzám hasonlókkal normálisan beszélgetni mert mondjuk visszaírnak

És itt senki ne mondja se a rockerek.hu-t se a Málhás barátját azokból elég volt köszönöm



2017. jan. 26. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy ezeken az oldalakon általában csak ilyen pénzre vagy figyelemre vágyó idióták vannak. Én már voltam páron, angolon is. Jó a koncepció csak mindig kb. 10 ilyen "celeb" van a középpontban. Magyarul sztem nincs ilyen, próbálkozhatsz Facebook goth és rocker csoportokkal de ott is ugyan ez van. Ezek csak divatból csinàlják.
2017. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, mindig akad a válaszolók közt 1-2 defektes akinél a szülők nem használtak óvszert. Esetünkben az itteni trollok.
2017. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasznos választ adni sajnos nem tudok, de mivel ez engem is érdekelne, írok ide valamit, hogy később is megtaláljam a kérdést. (Bár őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy magyar nyelven létezik-e egyáltalán ilyen oldal.)
2017. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
vampirefreaks.hu ?
2017. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ravatal.
2017. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg a tudodmidet -.-
2017. jan. 29. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!