Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiuk ti hogy viselkedtek egy...

Fiuk ti hogy viselkedtek egy lányal ha tetszik nektek? Lányok ti hogy látjátok kivülrő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén? Én szinte sose veszem észre ha tetszem egy fiúnak. Volt olyan hogy kedves voltam egy sráccal, nemtetszett meg semmi, csak beszéltünk pár szót, ő rám se nézett, nem is figyelt rám, azthittem valamiért nem bír.. Erre másnap rámírt üzenetben hogy tetszem neki. Levoltam döbbenve.
2017. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én már idősebb vagyok, nem tizenéves, de őszintén, szinte sohasem tudtam, hogy tetszem-e valakinek vagy sem.

Persze voltak nagyon egyértelmű esetek, de csomószor estem pofára, mert azt hittem, hogy tetszem valakinek, pedig nem. meg olyan is többször volt, hogy valaki totál szerelmes volt belém, de én semmit sem vettem észre.

A fiúknak azért jelezniük kéne valahogy, mert azért a nők sem gondolatolvasók.

2017. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én lányként mindig úgy gondolom hogy "oh, valóban tetszem neki, vagy egy egoista s-gg vagyok, hogy azt hiszem, mindenkinek bejövök???" :D De általában igazam szokott lenni.
2017. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én észre veszem ha tetszem valakinek
2017. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hang évws vagy
2017. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éves
2017. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány
2017. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!