Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az fiúk/fiatalembere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az fiúk/fiatalemberek, hogyha tetszik egy lány/nő (akit még nem annyira ismertek), akkor néhányan tartózkodóan, furán viselkedtek (pedig látod, hogy a lány is "nézeget" téged)?

Figyelt kérdés

És nem mindennap látjátok egymást.

Vagy titeket lassabban kerítenek be az érzelmek, vagy nem meritek magatoknak bevallani? Hogy van ez? És igen, elvárom, hogy egy férfi/fiú (ha már férfiből van) merjen kezdeményezni, ismerkedni.


2016. okt. 6. 18:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt az előző nincsenbarátnőmmindnekitgyűlölök srác tette fel.
2016. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alap fura vok xD
2016. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen ez olyan dolog ami velem volt regebben.

Regen mindenkihez feltem odamenni aki tetszett nem mintha mertem is volna beszelgetni vele max nyogdecselni vagy dadogni.

Rutin az egesz csak most mar odamegyek beszelekvele vagy jol jovok ki vagy segogy. Ennyi. Felenk szegeny srac visszahuzodo ezen a teren.

2016. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem dadogtam max ha hideg volt xD
2016. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!