Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha sejtitek, hogy tetszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sejtitek, hogy tetszetek egy lánynak, de nektek nem tetszik, hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés

Vagy nem is vele, de mondjuk ha a közeletekben van? Például néznétek őt vagy zavarban lennétek előtte?


Lányok is írhatnak, hogy ők hogy látják a dolgot.


2016. okt. 4. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bátorítom, kevésbé vagyok vele kedves, nem adok neki külön figyelmet.
2016. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ugyanúgy viselkednék vele, mint előtte, de elmondanám neki, hogy nekem nem jön be.
2016. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha külön figyelmet ad, tollászkodik és nagyon kedves, figyelmes, akkor bátorít? Vagy csak szemét?
2016. okt. 4. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben igyekszem távolságtartóan viselkedni. Ha jó ismerősök vagyunk, akkor persze beszélek vele, de nagyon igyekszem, hogy semmi olyat ne tegyek, amivel bátorítom. A közeledését igyekszem nem észrevenni. Igen, egyenesebb megmondani, hogy nem érdekel, de nem jellemző, hogy a helyzet ezt megengedje.

Ha a kiszemelted különösen figyelmes veled, az már jelenthet valamit, de azt fontos megemlíteni, hogy a férfiak is csinálnak olyat, hogy fenntartják a másik érdeklődését, csak hogy legyezgesse a hiúságukat.

2016. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, konkrétan mire gondolsz, mit csinálnak híuságból?
2016. okt. 4. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Fenntartják az érdeklődését, csepegtetnek egy kis kedvességet, hogy a lány nehogy feladja, és kikössön valaki más mellett.
2016. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha, és ennek van is értelme? Főleg akkor, ha a pasi nem akar semmit...
2016. okt. 4. 15:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor végülis ha nem tetszik valaki, attól zavarba jösztök (mert ti tetszetek neki)?
2016. okt. 4. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint zavarba tudok jönni. Viszont én nem az a kategória vagyok, aki bátorítja a valójában csak önbizalom növelésre szánt lányt.
2016. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó. Akkor most már nem tudok kiigazodni a pasikon :D Egyszer néz, mosolyog, máskor meg észre se vesz...
2016. okt. 4. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!