Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszi minden nő akivel...

Miért hiszi minden nő akivel beszélek két szót tök ártatlan dolgokról pl. hideg van . Hogy meg akarom dugni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 18:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azért ezt visszahallod hogy bla bla bla meg elég levágós ha a szemükbe nézel hogy mit hisznek .
2017. febr. 3. 18:26
 12/17 A kérdező kommentje:
nyolcasnak
2017. febr. 3. 18:27
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Vagy csak beképzeled magadnak, vagy van valami a viselkedésedben, amiért ezt hiszik.
2017. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, a szeméből látni... kérlek. Egy csomó pasi írja itt le, hogy mindent jelnek vesz, aztán nagyot koppan.


De pl én írtam ki régen erről kérdést, hogy miért hiszi minden pasi azt, hogy flörtölök, ha kedves vagyok mindenkivel, és férfiak mondták, hogy változtassak, ne mosolyogjak, mert akkor bepróbálkoznak.

2017. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Biztos ilyen asszociatív gondolkodású, filozofikus lelkületű nőkkel beszélgetsz, akiknek jól forog az agya.


Hideg van - logikailag következik, hogy meleg helyen szeretnél inkább lenni, mert neked a hőmérséklet nem megfelelő - pl. az ágy meleg - pont ővele beszélgetsz erről - valószínűleg vele akarsz az ágyban lenni!

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. febr. 3. 19:19
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az haver hogy kepzelodsz.
2017. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!