Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mást is kiráz a hideg a...

Mást is kiráz a hideg a szervezett programoktól, ahova ezrek azért járnak, hogy ismerkedjenek?

Figyelt kérdés
Vagy már teljesen "kiégtem"? Azt gondolom, társat találni egy bizonyos kor után szinte csak a munkahelyen lehet. Írjatok véleményt vagy példát! Köszi! :)

2015. okt. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha azt gondolnád, hogy sehol.
2015. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek már nem hisznek a szerelemnek.

Elmennek ilyen helyekre,kiválasztanak valakit az AGYUKKAL és nem a SZÍVUKKEL,és ezt nevezik párkapcsolatnak.

Részemről teljesen negatív a dolog.

Tehát nem csak téged ráz a hideg...brrrrrr

2015. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én öreg, fiatal vagyok -kinézetre 20onéves, amúgy 33.
2015. okt. 7. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A diszkókat meg a hasonló szórakozóhelyeket én is kinőttem, sajnos már nem mozgatnak meg. Nagy ritkán egy koncert.

De valahogy én is hasonlóan érzem. Ha nem lenne barátnőm, akkor fogalmam sincs hogyan és hol ismerkednék. Mert szórakozóhelyre nem járok, tényleg csak a munkahely az egyetlen ami marad. Esetleg baráti társaságból valaki, vagy barátom barátjának az ismerőse. Ilyesmit tudnék elképzelni. 33F

2015. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen diszkóra gondolok. Ha viszont nem lenne jó a kapcsolatod -és be is vállalnád, hogy mondjuk, nem jó és keresel mást -no akkor nehéz a dolog, 30 felett. Mert mi már komolyan gondoljuk.
2015. okt. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!