Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mennyire szeretitek, ha...

Ti mennyire szeretitek, ha ismerkedéskor a másik fél kérdezősködik?

Figyelt kérdés

Csak engem irritál rettenet módon??

Az olyan embereket szeretem, akivel a semmiről is eltudok beszélni kötetlenül, de ilyenekből nagyon kevés van.

Néhány felszínes kérdés szerintem is hozzátartozik az alapvető udvariassághoz, de sokan hihetetlen mód túlzásokba tudnak esni.


2017. febr. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én spec ismerkedés alatt ismerkedést értek, azzal nehéz megismerni valakit ha "a semmiről" beszélgetünk. Az időt elütni persze tökéletes, de az nem ismerkedés.
2017. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
96%

Én kifejezetten szeretem, ha kérdeznek rólam, mert abból érzem, hogy tényleg érdeklem a másikat. :)

20/L

2017. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Akkor micsoda, ha nem ismerkedés?

Mert ha hülye kérdésekre random válaszolgat valaki, abból szerinted meglehet ismerni a másikat?

2017. febr. 3. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseverészés, a kettő között hatalmas a különbség. Ha most nekiállnánk csacsogni, és csak el akarnánk ütni az időt egyáltalán nem érdekelne hogy pl milyen ember vagy, csak hogy egyezik-e a humorérzékünk, van-e közös érdeklődési körünk, ha fel akarnálak szedni(feltételezve hogy lány vagy) akkor már egészen más lenne a helyzet.
2017. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy két kérdést minimum felteszek, ezzel jelzem hogy érdekel a másik, és ez fordítva. Persze nem kérdezz felelek megy végig, csak amikor elakad a téma vagy ilyesmi, akkor.
2017. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!