Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, elriaszt benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elriaszt benneteket ismerkedéskor ha kiderül, hogy a másik félnek van gyermeke? Hogyan reagálnátok rá? és hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, tanulok még, önálló jövedelmem nincsen (csak zsebpénz-szintű diákmunka), az elkövetkezendő 5-6 évben még biztosan nem szeretnék családot alapítani. Így személy szerint számomra ez elég nagy hátrány lenne. Ha kortársamról van szó, abszolút kizáró ok (elég felelőtlen lehetett, aki a húszas évei elején gyereket csinál, aztán már nincs is azzal a személlyel), sokkal idősebbekkel pedig nem ismerkedem, mert nem vagyunk egy kategória, más a mentalitásunk. Így nem valószínű, hogy meg kéne küzdenem egy ilyen helyzettel, de általánosan nekem ez a jelenlegi élethelyzetemben nagyon elriasztana. Néhány év múlva már nem biztos, hogy problémát jelentene, de azért fontosak a körülmények is.
2016. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húha, most látom, hogy leszbikus kategória, bocsi, akkor benéztem, ne vedd figyelembe a hozzászólásomat :)


Hogy valami hasznosat is írjak: van egy leszbikus ismerősöm, ő pont néhány hónapja jött össze a jelenlegi párjával, akinek van már egy kislánya. Egyáltalán nem jelentett neki gondot (30 éves kb. a hölgy, az ismerősöm 26), nagyon jól kijön a kislánnyal is, aki abszolút nyitott és elfogadja őket.

2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatal vagyok, még csak 21 éves, hasonló helyzetben, mint az első válaszoló. De én a lányokat szeretem :P :)


Jelenleg azt mondanám, hogy nem, ennyi idős fejjel nem hiszem. De egy jó 3 - 5 év múlva nyitott szívvel állnék egy ilyen illető előtt. Nekem belefér, nőként számomra természetes az anyaság. ;)

2016. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is 21 éves vagyok és engem nem riasztana el.

Ha egy ilyen párt találnék és komolyan tervezem az illetővel, akkor nappali tagozat helyett lennék távoktatásis.

Eljárnék dolgozni, hogy mire alkalmas lenne egy összeköltözés, tudjak alapot biztosítani hozzá.

Ez lehet furán hangzik, vagy a legtöbb ember nem ért egyet a szemléletemmel, de én nem egy elgondolt célért küzdök és ha törik, ha szakad, véghez viszem, hanem képes vagyok alkalmazkodni egy-egy új helyzethez.

Komolytalan kapcsolatot egyébként eleve nem vállalnék egy olyan nővel, akinek gyereke van, mert az senkinek se jó.

Ha meg komoly, akkor miért ne?

2016. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, és szeretnék gyereke(ke)t. Természetesen örülnék neki, de azért szeretnék esetleg örökbe fogadni egy másodikat is.

Egykeként felnőni nem jó, és annyi árvaház van tele, nekem meg már így is pocsék a gerincem, egy várandósság biztosan kikészítene.


25 L,L

2016. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna. Szeretem a gyerekeket és jól ki szoktam jönni velük. Egyébként is a kicsit idősebb nők jobban tetszenek, szóval benne lehet a pakliban, hogy van gyereke az illetőnek, akivel ismerkedem.

20/L

2016. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Nekem van egy kislànyom most 3 èves :) nemrèg kb 1 hònapja ismertem meg valakit :) mèg nem törtènt bemutatàs meg persze egy ideig nem is lesz :D de kicsit fèlek majd ettől, milyen lesz vagy milyen lenne a kettőjuk kapcsolata....a pàrom nagyom szereti a gyerekeket ès àllìtòlag nem zavarja, hogy nekem van :) bàr eleinte làttam rajta pàr ellenszenvet mikor a lànyomròl beszèltem....
2016. febr. 1. 15:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja a kor kimaradt, èn 26 èves vagyok a pàrom pedig 27 :)
2016. febr. 1. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok párom 33. Van egy 8 éves fia. Jól kijövünk :) sok a közös program és nem is sok idő telt el hogy bemutatott neki :) 3 éve vagyunk együtt :) nekem nem volt kifogásolni valóm :)
2016. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!