Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én tartom irtó szánalmasn...

Csak én tartom irtó szánalmasnak a folyton pajzán/szexista megjegyzésekkel "poénkodó" bunkó pasikat?

Figyelt kérdés
Mondom mindezt férfiként. Az ilyen gyökereket kasztrálni kellene, amikor bármilyen lány társaságában egyből nem tud magán uralkodni és olyan megjegyzéseket tesz, hogy "Kicsit túl sok pasi van itt, nehogy szendvics party legyen" és akkor jön tőle egy idétlen vigyorgás, ami alatt legszívesebben ütném, amíg lélegzik. Vagy bármilyen félreérthető mondatra reagál, mint egy 10 éves h*legyerek és olyan cringe szituációt teremt, hogy legszívesebben egy csettintésre hibernálnék mindenkit, hogy ne fajuljon tovább és angolosan távoznék. Ez a kérdés konkrétan egy videó hatására merült fel bennem - de természetesen számtalan esettel találkoztam már - amit privátban elküldök (ha érdekel), mert a közzététele szerintem a személyiségi jogok miatt kifogásolható lenne.

2017. febr. 5. 15:28
1 2
 1/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
24%
Elgurult a gyógyszer?
2017. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Eleve nem szeretem túlságosan az iyen "perverzebb" poénokat, szerencsére nincs nagyon ilyen ismerősöm, de szerintem kissé lenézőek az ilyen emberek. Érted, beleképzeled magad a helyzetükbe, ránéznek egy nőre s a feje helyén is egy lyukat látnak.

Kicsit nekem olyan feelingem lenne az ilyen emberektől, hogy 30 éves szűz (vagy szűzjelölt, ha még nem 30 éves :D) és azért nem bír ennyire magával. De ezek alapján nem is csoda, hogy eddig nem kapott nőt. Az ilyen nem is érdemli :D

18/F

2017. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
ilyen*
2017. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek köszönöm az értelmes válaszát.


#2: Igen, ilyen eset is előfordulhat, de a legtöbb esetben inkább azok a tipikus egoista, bunkó minimális önkontrollra is képtelen pasik poénkodnak, akik legszívesebben 0-24 órában vernék a cerkát. Ilyenkor persze a csaj sem áll ki magáért, mert úgy van vele, hogy "poénkodás", "jó hangulat/társaság" blabla, de csak azt felejti el, hogy ez szimplán hímsoviniszta attitűd, ami ellen simán felléphetne.

2017. febr. 5. 15:46
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Szvsz te egy begőzölt feminista (nő) vagy. (De ha nem, az még rosszabb..)

Tényleg meg kéne keresi azt a gyógyszert.. ott lesz valahol a szék alatt..

2017. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Borzasztó életed lehet. :)
2017. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez kontextus függő is. Jó hangulatú társaságban nem csak egymás virtuális buksiját simogatjuk, és nem feltétlen párzási felszólítás egy kis pajzán humor.
2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sem feminista, sem pedig nő vagyok, szimplán csak szánalmasnak tartom a szexizmust. És nem tudom, milyen gyógyszert kellene bevennem, elárulnátok?
2017. febr. 5. 16:01
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én az ilyenekkel fel szoktam venni a kesztyűt, és úgy zavarba hozom őket, hogy anyukájuk szoknyája mellé mennének nyüszítve. Szerintem egy-két buja megjegyzéssel amúgy nincs baj, hülyék meg mindenhol vannak.
2017. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
nőként engem egy osztályvezető szokott folyton csesztetni az alpári szövegelésével. undorító, főleg, hogy van pofája velem szemtelenkedni, aki a főnöke mellett dolgozik közvetlenül... egyszer megunom és bepanaszolom.
2017. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!