Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én tartom irtó szánalmasn...

Csak én tartom irtó szánalmasnak a folyton pajzán/szexista megjegyzésekkel "poénkodó" bunkó pasikat?

Figyelt kérdés
Mondom mindezt férfiként. Az ilyen gyökereket kasztrálni kellene, amikor bármilyen lány társaságában egyből nem tud magán uralkodni és olyan megjegyzéseket tesz, hogy "Kicsit túl sok pasi van itt, nehogy szendvics party legyen" és akkor jön tőle egy idétlen vigyorgás, ami alatt legszívesebben ütném, amíg lélegzik. Vagy bármilyen félreérthető mondatra reagál, mint egy 10 éves h*legyerek és olyan cringe szituációt teremt, hogy legszívesebben egy csettintésre hibernálnék mindenkit, hogy ne fajuljon tovább és angolosan távoznék. Ez a kérdés konkrétan egy videó hatására merült fel bennem - de természetesen számtalan esettel találkoztam már - amit privátban elküldök (ha érdekel), mert a közzététele szerintem a személyiségi jogok miatt kifogásolható lenne.

2017. febr. 5. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

"szánalmasnak tartom a szexizmust"

Pedig ez annyira, de annyira feminista szöveg...

Normális férfi ilyen baromsággal nem foglalkozik.

2017. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11: Már miért ne foglalkoztatna egy normális férfit? Amellett, hogy az ilyen emberek irtó önteltek/egoisták, azért tudat alatt is potenciális konkurensként gondolok rá, amiatt, hogy a habitusával jelzi, ezen a téren nincsenek gátlásai és rá van kattanva a nőkre. Nem szégyenlem bevallani. Ha én is alfahím lennék, akkor egészen biztos, hogy le se sz**nám, sőt talán még kooperálnék is vele.
2017. febr. 5. 23:07
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es, szerintem a normális férfi pont, hogy foglalkozik ilyennel, és zavarják ezek a szexista, bunkó megjegyzések.

Kérdező, természetesen nem csak téged zavarnak. Régen engem amúgy zavarba hoztak az ilyen megjegyzésekkel, és csak mosolyogtam, de most már visszaszólok nekik a hülyeségeikre. :D

2017. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem is zavarnak... de fordítva is zavarnának. Nő vagyok egyébként.


A legnagyobb gáz az, hogy közben a nők is adják alájuk a lovat, mert el van velük hitetve, hogy akkor nem elég "cool" csajok, ha felháborodnak, mert "a szex az természetes dolog" meg "örülj, hogy megdugnának".


És akkor történik meg ilyen, hogy vagyunk nők munkahelyi partin, odajön az amerikai nagyfőnök fia, és mondja azt, hogy lehet, hogy egy sex on the beach koktélt kér, kacsintások közepette... hát én eléggé elhűltem, és a másik csaj meg rámnéz, hogy "hahaha, látom, XY-nak nem tetszett ez a poén, hahahaha" (majdhogynem hozzátéve, hogy "de én laza csaj vagyok hahahaha ezért engem nem zavar áááám hahahahaa)...

2017. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Lassan odajutunk, hogy ha azt mondom egy nőnek: "szép vagy", már aljas szexista vagyok. Aki pajzán viccet mond, az meg egyenesen náci. Nem kéne ezt ennyire túltolni.
2017. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!