Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bele lehet avatkozni az utcán...

Bele lehet avatkozni az utcán egy testvérpár verekedésébe?

Figyelt kérdés

Ma a metrón kaptak össze. Nem volt valami komoly de azért mégis bántották egymást.

Nem tettem semmit mégis utána szörnyű bűntudatom colt. Mit lehet ilyen helyzetbe tenni?



2017. febr. 14. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A saját dolgoddal foglalkozni, netán ennyire unalmas lenne a saját életed? Hidd el, te se szeretnéd, ha más beleszólna a veszekedésedbe.
2017. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán ismered őket, hogy tudod, hogy bratyók?

Az miért fáj neked, ha két ember "bántja egymást"?

Inkább ne avatkozz bele, mert könnyen megeshet, hogy téged kezdenek el ütni mindketten.

2017. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés ez, hiszen nem tudhatod, hogy mikor kell és mikor nem kell beleavatkoznod. Nem ismered a két testvért sem..

Csak a saját testvéremből indulok ki, ha mi elkezdenénk nyilvános helyen veszekedni, és netalán verekedés lenne, az nem olyan komoly, mint aminek látszik.

Azonban ha egy idegen beleszólna, a tesóm szerintem azonnal kiütné. :D


Szóval szerintem család esetén, kivéve ha nem egy férfi üt nőt, vagy fordítva, jobb kimaradni a vitákból idegenekként!

2017. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ő magánügyük, szóval nem kéne beleavatkozni. Főleg ne egy Colttal. :D (Hjajj Freud most kajánul vigyorogna, ha ezt látná. :D)
2017. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

PERSZE!

Csak figyelembe kell venni, hogy két verekedő közül az a harmadik kap legtöbbet, aki szét akarja őket választani!

2017. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elfelejtettem leírni, hogy a kisebbik kb 11 a nagyobbik 14 lehet

Nem hinném, hogy megütnének ha szólok

Ismerni nem ismerem őket de sokszor látom őket

2017. febr. 15. 06:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer az apám nagyon durván megvert az utcán. A mai napig hálás vagyok annak az ismeretlen fiatalembernek, aki kiszedett a kezei közül. Bár később azért is megvert, de legalább levegőhöz jutottam, és akkor az is nagyon sokat jelentett.
2017. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy normális ember leállítja őket. Ha testvér, ha idegen, akkor sem nézem el a bántalmazást.
2017. dec. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!