Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat hogy egy testvérp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy testvérpár vonzalmat érez egymás iránt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ne! Ne! Ne gyertek ma már még egyszer ilyen kérdéssel!

Ma már olvastam,hogy egy pasas qúrja az anyját. Te meg jössz a tesók közti szerelemmel...fujjj komolyan! Betegek.

2016. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ma már olvastam,hogy egy pasas qúrja az anyját. "


Azta... megadod a kérdés linkjét?

2016. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaime & Cersei Lannister
2016. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vér szerint nem testvérek, mostoha tesók akkor valamilyen szinten elfogadható, főleg ha tiniként ismerték meg egymást.

Egyébként akár édestestvérek, akár féltestvérek már eleve nem normális az ha vonzalmat éreznek egymás iránt. Az még elfogadható ha úgymond tesz egy megjegyzést hogy milyen csinos a lánytesója, és kimondja a véleményét ez még oké is szerintem, de ha már szexuális témába fantáziál, az már nem.

Persze vannak olyan emberek akik erősen vonzódnak a testvéreikhez, akár le is feküdnek velük többször is, de ez már elég beteges, és undorító, én eléggé természetellenes dolognak tartom. Még az is elég bizarr ha valaki úgy fekszik le a saját testvérével hogy nem is tud róla hogy a testvére mert nagyon kicsi gyerekkorukba külön választották őket, és utólag kiderül a dolog, már az is elég gáz.

2016. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a Lannisterek jutottak az eszembe.


Szegény Tywin ha tudná hogy a féltve őrzött családi örökségéből az lett, hogy a családnevük alapján a testvérkúrás jut először az emberek eszébe :D

2016. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!