Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nagyon ciki sztoriii,...

Egy nagyon ciki sztoriii, kommentbe mennyire égő egy 10-es skálán esetleg tudnátok tippet adni hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Ugyebár én szemüveges vagyok és nem mindig hordom, ezért véletlenül a suliba felejtettem, amit persze a buszon vettem észre.Szoltam a sofőrnek, visszafordult a busz (mindenki morgott) és elkezdtem szaladni a suli felé.....nem találtam. Kiderült, hogy az egyik barátnőm elvitte. Visszamentem a buszra és nagyon mérgesek voltak rám, nagyrészt sulisok voltak és ott volt köztük a kiszemeltem is, nagyon égtem. Veletek történt már hasonlo? Nyugodtan irjatok ciki sztorikat, ezek után már senkit nem gunyolok ki.

2017. febr. 17. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan visszafordult a sofőr az összes utassal? Ne már... ez inkább neki kéne, hoy ciki legyen.
2017. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, visszafordult mert elvileg nem voltunk olyan messze még és ez sulibusz volt.
2017. febr. 17. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire
2017. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Maradj.
2017. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Felnőtt vagy. Anyukád öt éve halott, apukád haldoklik, testvéred megint autóbalesetet szenvedett, nem tanul a hibáiból. A házadban már megint tönkrement a hűtő, nem fizetted be a múlt havi gázszámlát és a fizetésed késve fog érkezni. Ezen kívül összevesztél egy munkatársaddal, teljesen ki vagy fáradva a túlóra miatt és még ma meg kell fürdetni a gyereket, befejezni az e-mailt a volt osztályfnöködnek, akit már akkor sem bírtál + ki kell takarítani a macskánál, aki már megint nem az almot használta.


Hopp, most ugorj vissza a jelenbe.


Tényleg ekkora probléma ez?

Otthagytad. A buszvezető volt olyan kedves és megállt, szeretett volna jót tenni. Egy barátnőd is segített, elvitte a szemüveged (ha jól értettem, utánad). Mindenki szeret, mindenki segít, minden elvárást tudsz teljesíteni és tudod élvezni az életed. Juhé ^^

2017. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Unatkozol?

Olvass!

2017. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mit szemeltél ki?
2017. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt a pasira értettem hogy kiszemelt
2017. febr. 17. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire
2017. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi ciki nincs. Egyszer osztálykirándulásra biciklivel mentünk, és beleestem az árokba. Ez sokkal gázabb.
2017. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!