Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nagyon ciki sztoriii,...

Egy nagyon ciki sztoriii, kommentbe mennyire égő egy 10-es skálán esetleg tudnátok tippet adni hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Ugyebár én szemüveges vagyok és nem mindig hordom, ezért véletlenül a suliba felejtettem, amit persze a buszon vettem észre.Szoltam a sofőrnek, visszafordult a busz (mindenki morgott) és elkezdtem szaladni a suli felé.....nem találtam. Kiderült, hogy az egyik barátnőm elvitte. Visszamentem a buszra és nagyon mérgesek voltak rám, nagyrészt sulisok voltak és ott volt köztük a kiszemeltem is, nagyon égtem. Veletek történt már hasonlo? Nyugodtan irjatok ciki sztorikat, ezek után már senkit nem gunyolok ki.

2017. febr. 17. 20:16
1 2
 11/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Most ebben mi a ciki? Ha neked egy ilyet nehezedre esik feldolgozni akkor ott bajok vannak.
2017. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ezek után már senkit nem gúnyolok ki"

Mert eddig kigúnyoltál? Szánalmas vagy

2017. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

vissza fordult miattad a busz,csak miattad. te tudod írányitani mások tudtát,a buszvezetőt te írányitóttad.

ez nem ciki, ez a hatalom.

élvezdki.

2017. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez szerintem nem ciki.! Örülj neki hogy ilyen rendes volt.! Nekem volt rosszabb és cikibb helyzetem is.! Mikor nagyon szarul voltam [szédültem,hányingerem volt] haza küldtek a suliból és a buszon össze esten mert az út is kanyargós volt meg hely se volt.! Ez szerintem kínosabb.!

Vagy amikor az osztállyal voltunk és a fiúk kicsit részegek voltak, [nem találták az egyenest] és elgurultak a dombon [a szállás egy kicsi domb szerűségen volt ] és lent pedig az osztályfőnök ált és a drágaság meg akarta csókolni.!

Ez szerintem cikibb!

2017. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!