Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mások előtt sírni gyengeség?

Mások előtt sírni gyengeség?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ! Nem mindegy, miért kezdesz el sírni. Most sarkított példát írok, nem mindegy, hogy hírt kapsz, hogy meghalt valakid vagy éppen mert megszúrt a rózsa tövise.
2017. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de sokan ugy ertelmezik. Ha valamivel valaki megbant es azert sirod el magad, akkor sajnos sokan gyengesegnek erzekelik. Mo dvan mimozoid az adott ember. Es sok olyan, akiben semmi empatia nincs ezt kesobb kihasznalja es megtanuljak, megjegyzik min sirt az adott szemely es kesobb szandekosan piszkaljak az erzekeny pontokat, hogy folenybe keruljenek. Ezert kell odafigyelni arra, hogy vajon erdemes-e elsirni magunkat, azaz ki elott "szabad". Amugy biologiailag egy nagyon hasznos stresszlevezeto dolog es egyes kutatasok szerint akik gyakran sirnak kevesbe lesznek rakosok....mint azok akik folyton magukba fojtjak a frusztraciojukat, szomorusagukat es szinte sose sirnak. (Szoval ha valaki szekal a siras miatt mondd legalabb te nem betegszel bele kesobb a stresszbe :-))).
2017. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Igen.
2017. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helyezettől függ. Kik azok a mások? Család, barátok előtt nem ciki vagy gyengeség.

De munkahelyen pl. elég fura, ha valaki elsírja magát. De ott is érthető pl. egy haláleset esetén.

2017. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gyengeség,őszinteség. Mert nem titkolod az érzéseidet.

Én munkahelyen is sírtam már 1x mikor az egyik nő elkezdett pattogni velem hogy valamit nem jól csináltam (pedig de)..ilyen kutya stílusba mondta,és hát elég érzékeny vagyok ilyen téren. Nem tudtam már magamban tartani,és elsírtam magam. De van,hogy már akkor kikönnyezek,ha egy hozzám közelállót látok sírni. pl.tesómat.

Én férfinál se tartom gyengeségnek. Egy fiúba meg alapból belenevelik hogy "nagyfiú vagy,te nem sírhatsz"..de,igen is sírhat,ha kell neki..

2017. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyan sírni? Mert különbözőféleképpen sírhatunk.


Ha zavarba hozhat "másokat", akkor igen.


Az önuralom nem árthat soha.

2017. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!