Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van az hogy amikor...

Miert van az hogy amikor probalom elhagyni a rosszat akkor teljesen egyedul maradok, remenytelenul, szomoruan?

Figyelt kérdés
Probalom megteremteni azt az eletet amire vagyok,amit elkepzeltem magamnak.Probalom kitorolni azokat az embereket akik karosak,akik negativitast,stresszet,fajdalmat okoztak nekem.Probalok uj folgokat csinalni,uj embereket megismerni.Azokat a tulajdonsagaim amiket utalok,javitani rajta,pelda szengyelos vagyok.De olyan egyedul erzem magam,mivel mostmar nem igazan van kire szamitsak,szomoru,nem latom mi lesz ezeknek a kovetkezmenye...es nem tudom mit csinaljak.Folytassam amit most igy elkezdtem?Nagyon szivesen varom a valaszaitokat :) 16/L

2017. febr. 20. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Legnehezebb normálisnak lenni ebben az elbott világban.

Ma már ott tartunk, hogy a normális embereket kollektív próbálják elítélni. Főleg ezen az oldalon.

Rengeteg példát lehetne sorolni erre. Én azt mondom csinálják csak. Úgyis lehet tudni ki nevet a végén...:)

2017. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Átérzem amit írtál, mert hasonló helyzetben vagyok. :)

Sorban elveszítettem szinte minden "barátomat"..

Szerintem nagyon jó az, hogy ha van egy cél az életedben és próbálsz tenni érte!

Motiváljon az hogy TE KÜLÖNB VAGY mint azok akik fájdalmat okoznak neked! És idővel biztosan rátalálsz azokra az emberekre akik pont azt értékelik, amilyen te vagy (viszont mindig van mit csiszolni a saját személyiségünkön).

Nehéz úgy élni, hogy ha azt érzed egyedül vagy de ne add fel!!

2017. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!