Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem magam szorongva...

Csak én érzem magam szorongva és szomorúan, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
ha nem vagyok társaságban, vagy akár egy nap erejéig nem találkozok valamelyik barátommal magányosnak, néha dühösnek(?) is érzem magam. esténként és hétvégenként főként előjön. addig semmi bajom nincs, amíg van velem valaki. mit tudok tenni, miért érezhetek így?

2016. okt. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én fordítva érzem így. Társaságban szorongok. Megszoktam hogy mindig egyedül vagyok mert nem egy jó családban nőttem fel, mindig csak magamra számíthattam/számíthatok. Szóval nekem jobb egyedül nem bírok társaságban lenni. Te azért érzel úgy mert közösségi ember vagy nem bírod az egyedüllétet
2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egész eddig ugyanúgy voltam vele, mint te. nem tudom mikor változtam meg ennyire
2016. okt. 17. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok vele, mint te.
2016. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta elkezdtem edzeni, és megszoktam, hogy mindig emberek vesznek körül, azóta ugyanígy érzek. Régen ennek az ellentéte voltam.
2016. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én PONTOSAN ugyanígy érzek.... Szomorú :/
2016. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!