Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srac akibe remenytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missy . kérdése:

Van egy srac akibe remenytelenul szerelmes vagyok. De o amelett, hogy nem viszonozza az erzeseimet mintha hatarozottan, Ki nem allhatna. Del lehet eat dolgozni, vagy egyaltalan javitani a helyzeten?

Figyelt kérdés
Szoval a sraccal kb.2 eve ismerjuk egymast.Egg koleszban lakunk. Ugyanarra as egyetemre is jarunk csak o mas szakon, zenesz, end pedig nyellvszakos vagyok tehat bolcsesz.Az igazsag as hogy as elejen meg jo volt a kapcsolatunk, rohogtunk, hulyeskedtunk,dumaltunk ,igy el kezdtem erezni iranta valamit.As igazsaghoz hozzatartozik hogy a srac eleg nepszeru, es kulonosen jo kapcsolatot apol Szinte minden lannyal, es igen elofordul hogy fuzogeti oket.End nem mondhatnam,hogy hu de meno vagyok, nem is igazan mondhatnam hogy hu de sok onbizalmam van.De neki novel tehetseges zenesz eleg son van. Es igazabol eltavolodtunk egymastol miota nem vagyok a csoporttarsnoje szobatarsa, sot annyirs ,hogy mar nem is koszon Sainte ha nagymenokkel van korbeveve.Es nagyon faj, novel mindenkivel olyan cuki csak engem mintha ruhellne elnezest a kifejezesert,pedig nem tettem semmit As semi zavar ha nem viszonozza as erzeseim de be lenne ilyen ellenseges.Mit tennetek leulnetek vele beszelgetni? Igy szerintetek is end rontottam el valamit,van halott valamit.Boca ha kicsit tuk hosszura sikeredett.:)

2016. dec. 19. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fölöslegesnek gondolok bármilyen beszélgetés kezdeményezését. Mi értelme lenne? A szeretetet/vonzódást/szerelmet nem lehet kierőltetni, vagy van részéről irántad, vagy nincs. Láthatólag vannak bőven kedvére való lányok, úgyhogy nem sok értelmét látom megpróbálnod beerőltetni magadat közéjük, ez olyan szánalmasnak látszana, és gondolom nem szeretnél annak látszani bárki előtt is. Próbálj valamivel "menőbb" lenni (persze csak ha zavar hogy nem vagy az), változtass a megjelenéseden (haj, öltözködés stb.) és akkor vagy felfigyel rád, vagy pedig más, nála érdemesebb/értékesebb srác figyel fel rád...
2016. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet ennek.. Szerintem a legvalószínább, hogy sejthette, hogy bele vagy esve, ezért viselkedik így - nem akarja, hogy bármit félreérts vagy belemagyarázz, ugyanis nem akar tőled semmit. De az is lehet, hogy egész egyszerűen az elején úgy viselkedett veled, mint bármi mással, aztán amikor megismert rájött, hogy nem kedvel, eszerint is kezel.


Igazából édesmindegy, miért undok veled, a lényeg az, hogy ez mindenképp azt elenti, hogy nem kedvel téged még haver szinten is. Ne legyél szánalmas utánfutó, ne erőltesd a beszélgetést, hagyd őt békén és próbáld meg elkerülni, amennyire lehet. Az érzéseid pedig el fognak múlni, de ehhez mindenféle nosztalgiázásról és ábrándozásról le kéne szoknod első körben.

2016. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem is tudom, nem akarlak letörni, de személy szerint 2 év elteltével nem futnék olyan szekér után, ami nem vesz fel :/


Szerintem te romantikusabb érzelmeket tàplálsz a fiú iránt, mint amit a valódi napi szintű kapcsolat indokolna ( főleg ha magadban vagy és álmodozol róla).

Ő nem valószínű, hogy hasonlóan érezne. Magam részéről felejteném rögtön, ha azt látnám, hogy lépten-nyomon füzöget valakit.


Kicsit törődj magaddal így az ünnepekhez közelítve, valami új cucc, egy kis otthoni kényeztetés ( habfürdő, egy jó film, vagy egy nagy séta). Beszélgess egyet a szeretteiddel és ne gondolj a srácra. Ha egymásnak szánt titeket a sors úgyis összejöttök.

Ha meg nem, majd biztos jön más ;) !

2016. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!