Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire zavarna titeket ha...

Mennyire zavarna titeket ha egy haverotok ilyeneket csinálna miközben vele mászkáltok az utcán?

Figyelt kérdés
Sokszor a többi ember miatt panaszkodna hogy megbámulják őt meg lenézik. Néha meg felbosszantanák egyes emberek amikor nem tetszik neki ahogy ránéztek, és ritkán, de hajlamos a középső ujjával bemutatni vadidegeneknek, vagy gyűlölködni úgy hogy az adott ember is meghallja.
2017. febr. 22. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bontanam a kapcsolatot. Egesse a gyoker szuleit akik keptelenek voltak megnevelni vagy elvetetni. Bar velemenyem szerint abortalni sosem keso csak korulmenyesebb.
2017. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberrel eleve nem haverkodnék össze.
2017. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjen pszichológushoz!!! Nem barátkoznék vele többet.

Volt egy barátnőm és sétáltunk. Elment mellettünk két masik ĺány és nevettek vmin. Akkori barátnőm totál eltorzult arccal mondta: mi a fenét röhögnek rajtam. Hallod?

Alig bírtam lenyugtatni. Nem sokáig voltunk utána barátságban.

2017. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bolond. ne haverkodj vele. am jo esely van ra hogy egyszer nagyon meg fogjak verni.
2017. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem haverkodnák vele.

Én a barátaim mellett szeretnék kiállni. De ehez olyan barátok kellenek akik mellett ki lehet. Ha csak keresi a balhét és mindenkibe beleköt akkor viszont szívem szerint én is még lecsapnák neki párat. Így nem barátkozok az ilyenekkel.

2017. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: van kinek lezavarni marhanagy tockosokat egy-kétpercenként!
2017. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyedbe adnék neki 2 nagy pofont és elmagyaráznám hogy ez egyáltalán nem józan emberi viselkedés. Ha fóbiája van hogy mások nézik akkor kérjen segítséget de ne mutogasson az utcán csak úgy be random akárkiknek mert még a végén utána mennek...
2017. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!