Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, férfiak, ha egy haveroto...

Fiúk, férfiak, ha egy haverotok nem tudna hazamenni valamiért egy este, megengednétek neki hogy nálatok aludjon?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert busszal jött oda, és már elment az utolsó busza, vonattal nem tud menni, és nincs hol aludnia így éjszaka. Beengednétek magatokhoz, ha mondjuk veletek töltötte a délutánt?
2014. júl. 12. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még akkor is megengedném, ha úgy szól előtte, nem kell ahhoz találkozni hozzá aznap; elvégre azért barátok, haverok az emberek, hogy segítsék a másikat.
2014. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Történt már velem ilyesmi. Nem mondom, hogy repestem az örömtől, mivel nem volt otthon elég kaja annyi embernek (három extra fő), de azért megoldottuk.
2014. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy valakinek kérdés, hogy egy éjszakára befogadná-e a barátját. Nekem ez mindig tök természetes volt.
2014. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy igen, nem is ertem, hogy ez miert kerdes.
2014. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megengedném.
2014. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alap
2014. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem, mert nem azért lett a barátom, hogy csak úgy segítsek neki ilyen helyzetekben. Azért lett a barátom, hogy kihasználjam őt.



irónia

2014. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!