Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek (kb. ) hány haverotok...

Nektek (kb. ) hány haverotok van és igaz barátotok?

Figyelt kérdés
kort és nemet is PLS :D
2013. szept. 3. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

6 nagyon jó igaz barátom van. 4 olyan ember, akivel nagyon jól kijövök, tehát azért több mint haverság. Haverból sok van, általában jól kijövök a környezettemmel.

25/L

2013. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 tuti barát, 4 majdnem barát, rengeteg haver/olyan, akivel jóban vagyunk, néha beszélgetünk, olyan 10-15.
2013. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem vagy 5-6 barátom van, de igaz barátom egy sincs. Nem merek igaz barátot tartani, csalódás miatt.

18/L

2013. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haverom az 2-3 van (de nem élőbeliek, hanem internetesek), igaz bárom nincs. Szóval elég magányos vagyok. 17/F
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz barátom 4 van. Bármikor számíthatok rájuk, még ha mostanában nem is sokat találkoztunk.

Haverom viszont sok van.

2013. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen volt pár jó barátom és elég sok haverom, de mára szinte teljesen egyedül vagyok. De rájöttem hogy csak folyton csalódást okoznak és egyre depressziósabb lettem. Szóval inkább hagytam a fenébe az egész emberi kapcsolatok dolgot és kineveztem a PC-met a legjobb barátomnak. Azóta sokkal jobban érzem magam.
2013. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 15 évben e téren nem volt kegyes hozzám a sors. Amikor gyerekeim önállóak lettek, régi álmom szerint vidékre költöztem, s ezzel eltávolodtam a barátaimtól, vidéken már csak haverokat találtam. Egy éve külföldre vetett az élet, itt még az sincs. Ne tudjátok meg, milyen pocsék érzés.
2013. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walk w1th mee ***** válasza:
igaz barát 2-3..a többi haver,eldumálgatunk,beülünk valahova inni ilyesmi,odamegyunk egymáshoz szewa jolvagy mivanveled,ilyesmi:)
2013. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!